gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini

Konu, 'Çöplük' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Konuşamam hiç senle
    Konuşsana sen benle
    Belki bi' ahenk gelir ah şu solgun yüzüme

Engel kalabalıklar
    Nedir benim gururum bu kadar
    Engel kalabalıklar
    Neden korkuyorum ben bu kadar

Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme
    Bak o zaman konuşmadan da görünür yüreğim gözüne

Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Oysa Bir Umuttu

Kıraç - Oysa Bir Umuttu

hayat akip giderken avuclarimdan egilip yerden toplayamiyorum parcalarimi ve artik her sey icin cok gec demek icin belkide cok gec... simdi ellerim bombos sözlerim sarhos gönlüm olmus bin parca cokdan terk edip gitmis icde bu sevda gözler olsa ne fayda oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüregim diyen ama kap kara bir yel her yani sardi bende bir tek can kaldi oysa bir umuttu hep gönlü...
  2. Birde Cana Can Katan O Sevdan Olmasa

Birde Cana Can Katan O Sevdan Olmasa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. o bir umut deniz feneri resimleri

o bir umut deniz feneri resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

umut kaya albüm Arkadaşlarım alternatif müziğin yeni seslerinden olan Umut Kaya'nın bu albümünü bizzat dinledim çok süper bir albüm ben bütün şarkılarını çok severek dinledim sizlerede dinlemenizi gönül rahatlığıyla önerebilirim. Özellikle mevsimler geçerkeni dinleyin ben en çok bu şarkısını beğendim:tik: Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı - Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Kapak...
  5. Umut Kaya - Senin

Umut Kaya - Senin

Kendime baktım bugün bir şeyler değişmiş Gözlerim eskisi kadar renksiz değilmiş Bildiğim tüm her şeyi hep onlar söylemiş Sen gelince sustular Yoksa senin gözlerin mi aldı durmadan yakıp giden yılları yüzümden Ellerin mi aldı balon olmuş ruhumu onların elinden

Sayfayı Paylaş