gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Umut Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Umut Sözleri Selam arkadaşlar öncelikle umudunuz bol ve sonsuz olsun diyor ve sizden umut sözleri rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umut Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Umut Sözleri

Kısa Umut Sözleri

Umut İle İlgili Sözler Kısa Umut Sözleri Umut etmek yaşamak demektir ve hayatın en gerçeğidir. Umutlar asla bitmez, tükenmez biliyoruz ama diliyoruz ki umutklar gerçekleşir. Sevgili Melek'ler, sizler için bu yazımızda kısa umut sözlerini paylaşıyoruz. Umut Sözleri -Umut insanı uyandıran bir rüyadır. Aristoteles -Umut fakirin ekmeğidir. -Herkezin Bir umudu Olmalı bendeki Sen gibi...
  2. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......
  3. Bora Duran Umut Şarkı Sözü

Bora Duran Umut Şarkı Sözü

Bora Duran Umut Şarkı Sözü lazım bana bu şarkıyı çok seviyorum ve kesinlikle öğrenmem yani ezberlemem şart kızlar.
  4. Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Bora Duran Umut Şarkısının Sözleri

Bora Duran Umut Şarkı Sözü Bora Duran Umut şarkı sözleri Bora Duran Umut şarkısı sözü Yetenekli müzisyenlerimizden Bora Duran'a ait Umut adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gözlerin bir umut Sözlerin bir umut Gel bu dünyayı unutup elimi tut Savaştık kazandık Derin yaralar aldık Büyüttük kendimizi Ama hep biraz çocuk kaldık Hayat öyle...

Sayfayı Paylaş