gebe
  1. dilekm

dilekm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Umut tüp bebek merkezinde tedavi olanlar

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında dilekm tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba Ben umut tüp bebek merkezinde tedaviye başladım.Daha önce orada deneyen yada tedavide olanlar var ise konuşmak isterim.Erken yumurta yetmezliğim var.Eşimde de sperm morfoloji sorunu var.2. Denemem olacak.Daha önce başka bir yerde denemiştim. Tecrübesizlik işte hiç başarılı olmadı ne yumurta elde ettiler nede embriyo. Umut tüp bebeği seçmemdeki en önemli neden IMSI tekniğini kullanılıyor olması.Umut tüp bebek erkek inferitilidesinde çok başarılı olduğunu biliyorum.Tabii bizde hem eşimde hem bende sorun olduğu için işimiz zor .Rabbim büyük bakalım hayırlısı.
    Şimdi adet olmayı bekliyorum.Adetimin 2 günü çağırdılar.Bazı testler istediler.Onları yaptırdım.Doktorum Süleyman bey.Çok sıcak biri.Beni sakinleştirdi.Tabii doktor önemli ama en önemlisi tüp bebek ekibi ve lab.
    Rabbim bana ve dileğen herkese yardımcı olsun

• :nazar:

2. sedanal

sedanal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

3. bilseker11

bilseker11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz kendimden bahsedeyim ben 5 yıllık evliyim daha önce 2 iki kez tüp bebek tedavisi yaptırdım bu benim 3 'üncü tedavim olacak Eşimin sperm sayısı 3 milyon ayrıca benim bir tüpüm kapalı
    Daha önceki tedavilerimi kendi imkanlarımla yapmıştım ama maddi olarak yıprandığım için bu tedavide rapor çıkartmak istedim gerci umut tüp bebek merkezine başvurmadan önce rapor işlemimi başlatmıştım sonra başlatsaydım kesinlikle bu işlere karışmazdım beni canımdan bıktırdılar :(

4. bilseker11

bilseker11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

5. bilseker11

bilseker11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Canım benimde eşimle ilgili sıkıntı var ulun bey bana IMSI bahsetmedi acaba bizede uygulanır mı ?

Ayrıca IMSI ücretini biliyormusun

6. dilekm

dilekm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilseker merhaba
    Hayırlı olsun tedavin.Kesinlikle IMSI için ücret almıyorlar.Zaten Umuttu seçmemdeki en önemli sebeb lab. çok iyi olması yüksek teknolojiyi yenilileri kullanıyor olması.Bu nedenle için rahat olsun.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Demet Tiryaki
    Ben Demet Tiryaki, 2004 yılında Dr. Süleyman beyle yollarımız kesişti. Daha önce başka yerde 2 kez tüp bebek denemiştim. başarılı olmadı. 3.ünde ise Süleyman beyle başardık.Şu an 8 yaşında bir kız bir erkek evladım var. Süleyman beyin dediği herşeyi yapın, %100 doğru bir doktorun elindesiniz. Gerisini Allaha bırakın.

8. selma ak

selma ak Forum Okuru

bende tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum hastane olaorak istanbulda daha önce giden var mı olumlu sonuç alan yada ? tavsiye üzerine tekden hastenesiyle görüşmeye gidicem bilen var mı ?http://www.tekdenhastaneleri.com/

Umut tüp bebek merkezinde tedavi olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eurofertıl Tüp Bebek Merkezi

Eurofertıl Tüp Bebek Merkezi

eurofertıl eurofertil tüp bebek merkezi konya tüp bebek merkezleri eurofertil konya gaziantep fiyatları İstanbul Gaziantep Diyarbakır Konya Gibi şehirlerde merkezi bulunan eurofertıl tüp bebek merkezi ile ilgili şehirsel bazda telefon adres bilgilerini buradan bulabilirsiniz arkadaşlarım.. İSTANBUL Çocuk sahibi olma arzusu yaşamın en heyecanlı duygularından biridir. Her yıl yüzlerce çift bu...
  2. Ankara Tüp Bebek Merkezi

Ankara Tüp Bebek Merkezi

ankara tüp bebek merkezi ankara tüp bebek merkezleri merkezi adana merkez haritası ulus haritası ANKARA MERKEZ Ankara Adres: Çetin Emeç Bulvarı 2. Cadde No: 2/A Öveçler Ankara Telefon: 312. 472 33 34 (pbx) Fax: 312. 472 33 38 E-mail: [email protected] Ankara'nın merkezi yerleşim birimleri olan Kızılay, Ulus ve Şehirlerarası Terminal (AŞTİ)'den, Öveçler 2.Cadde dolmuşları ve...
  3. Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ...

Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ...

medicana tüp bebek Merhaba, Tüp bebek hakkında bir çok araştırma yaptım ve bana medicana da tüp bebek merkezini tavsiye ettiler. http://www.tupbebek-istanbul.com adresinden danışma formunu doldurdum kısa zamanda cevap geldi .. hemen aradılar ..bu konuda bilgilendirilmek çok güzel.. tedaviye başladım.. sabırsızlıkla bekliyorum..
  4. İstanbul Tüp Bebek Merkezi

İstanbul Tüp Bebek Merkezi

Merhaba, Ben siteye yeni üye oldum. Tüp bebek tedavisi görmüş bir anneyim. Benim gibi tüp bebek tedavisi ile anne olanlarla iletişimde olmak, bebek sahibi olmak isteyenlere umut olmak için tedavi gördüğümüz hastaneleri ve doktorları tanıtalım diyorum. Ben İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi görmüştüm. Doktorum Aret Kamar'dı. İlk denemede pozitif sonuc aldık ve ok şükür artık bir anneyim....
  5. bursa tüp bebek merkezleri

bursa tüp bebek merkezleri

5 yıllık evliyim çocuğumuz olmuyor tüp bebek denemeye karar verdik bana bursada en iyi tüp bebek merkezleri hakkında bilgi verirseniz memnun olurum

Sayfayı Paylaş