gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umut / Umutsuzluk , Mutluluk / Mutsuzluk , Acı / Sevinç , Aşk / Ayrılık .

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mutsuzluk resimleri mutsuz resimler umutsuzlukla ilgili sözler umutsuzluk ile ilgili sözler umut ve umutsuzluk

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 686x1200.[​IMG]

Umut / Umutsuzluk , Mutluluk / Mutsuzluk , Acı / Sevinç , Aşk / Ayrılık . konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutluluk ve mutsuzluk

mutluluk ve mutsuzluk

Mutluluk; Kişinin akıyla kalbinin, fiyatıyla hedeflerinin dengeli bir uyum i-çersinde olmasıdır. Mutsuzluk ise bunlardan birinin ya da tamamının uyumunun bozulmasıdır, Mutsuzluk, birisi Sunî, diğeri hakikî olmak üzere iki çeşittir. Sunî mutsuzlukta insan isteklerini elde edemediğinde ancak mutsuz ve huzursuz olur. Gerçek mutsuzlukta ise insan ruhuna cevap vermediğinde ve onu aç bıraktığında...
  2. aşkta mutluluk için öneriler

aşkta mutluluk için öneriler

aşkta mutluluk askta mutluluk için için öneriler mutlu aşkın yolları Kaçamak yapın: Hayat rutininizden bir günlük bile olsa kaçın. Bu kaçamak için hiçbir plan yapmayın, arabanıza binin rasgele bir yöne doğru yola çıkın. Bu tür kaçamaklarda konfor aramayın. Haydi, beklemeyin ve bir gün için kimliğinizi kaybedin hayatınızı dolu dolu yaşayın! Hayal kurun: Gazete sayfalarını karıştırın ve satılık...
  3. Umut Etmek Aşk-

Umut Etmek Aşk-

umut etmek ile ilgili yazılar umut etmek umutla ilgili yazılar etmekle aşkta Umut Etmek Aşk- Aşkı umut etmek, aşk kadar güzel aslında… Hiç olmasan da varlığını özlemek. Bilmesem de ellerinin sıcaklığını, ellerine dokunabilmeyi düşlemek… Sonra uyanmak gece yarıları uykularımdan, yanımda olmayışını anlasam bile ve hiç gelmeyeceğini bile bile gözlerimi kapı eşiğine dikip beklemek…...
  4. AŞK hüzün GECE mutsuzluğum...

AŞK hüzün GECE mutsuzluğum...

İçim üşüyor. Islatma toprakları. Attığım her adım daha da ağırlaşıyor. Kokun sinmesin çiçeklere. Çoktan unuttum içime derin bir nefes çekmeyi. Çoktan unuttum ardından görünen gökkuşağının renklerini. Serinletmeye çalışma boşuna içimi. İstesen de beceremezsin yorulma boşuna. Yağma yağmur. Çek git yoluna Esme be rüzgar. Uğulduyor kulaklarım. Takatim yok itme beni. Titriyor bacaklarım....

Sayfayı Paylaş