gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

umut, umutsuzluk

Konu, 'Karikatürler' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

umut, umutsuzluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut / Umutsuzluk , Mutluluk / Mutsuzluk , Acı / Sevinç , Aşk / Ayrılık .

Umut / Umutsuzluk , Mutluluk / Mutsuzluk , Acı / Sevinç , Aşk / Ayrılık .

mutsuzluk resimleri mutsuz resimler umutsuzlukla ilgili sözler umutsuzluk ile ilgili sözler umut ve umutsuzluk This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 686x1200.
  2. Umuda umutsuzluklar yükleme

Umuda umutsuzluklar yükleme

Umuda umutsuzluklar yükleme; zordur sevda sancıları …. Kurşun yarası gibi değildir kesip dikip kapatamazsın bir solukta, şiş yarası gibidir bırakırsın ince ince sızılarla canını yakarak kapanır sevda yarası… Her aydınlıkta bir karanlık , her karanlıkta bir aydınlık görürsün yürüdükçe her umutsuzluk bir umuda bağlar yoluna gün gelir üzüldüğüne üzülürsün… Sanat gibidir sevda ilmek ilmek...
  3. Umutsuzluğu Seçerek Vazgeçmeyin

Umutsuzluğu Seçerek Vazgeçmeyin

UMUTSUZLUĞU SEÇEREK VAZGEÇMEYİN! Yazan: Prof. Dr. Bengi Semerci Yaşayanlar için umut her zaman vardır. Umutsuzluk, ölüler içindir. Theokritos "Umudumu yitirdim, her şey yerli yerinde gibi yaşamımda, ama umudumu yitirdim ve gelecek yok artık, yani hayat yok doktor..." Kim bilir kaç kez duydum bu cümleyi. Umutsuzluk, baş edilmesi en güç duygulardan biri. Hem yitiren için hem...
  4. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş