gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

umut var içimde

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

umut var içimde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alzheimer hastaları için umut ışığı

Alzheimer hastaları için umut ışığı

Romatizma ilacı, alzheimer hastalarının unutkanlığını kısa süre içinde yok etti. The Independent gazetesinin haberine göre Kaliforniya Üniversitesi Nöroloji Araştırmaları Enstitüsü'nden bilim insanları 50 alzheimer hastasına Etanercept adlı sık kullanılan bir anti romatizmal ilaç enjekte etti. Hastalar tedaviye birkaç dakikada cevap verdi. Videoya alınan görüntülerde 82 yaşındaki Marvin Miller...
  2. diyabet tedavisi için yeni umut

diyabet tedavisi için yeni umut

diyabet profesörleri Bazı yörelerde çayüzümü olarak da bilinen yabanmersinin, şişmanlık ve şeker hastalığına iyi gelebileceği açıklandı.Acil şifa dileklerimle.... Montreal Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğretim üyelerinden Pierre Haddad, bir süreden beri üzerinde çalıştığı bilimsel araştırması ile ilgili yaptığı açıklamada, yabanmersini suyunun şeker hastası farelerde hastalığın...
  3. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş