gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umut veren gözlerin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ümit ettim sensiz geçen her animda sadece ellerini tutabilmek için... sadece gözlerine bakabilmek için... sadece varligini hissedebilmek için... ümit dolu günler geceler geçirdim ... her sesini duyu$umda bi gün yaninda olup hiç konu$madan seni sevdigimi söyleyebilmek için... aradaki mesafeyi hasretinle azalttim ben. bu kalp sensiz bi an bile olmak istemez artik, hep umut doluyum ve bana bu umudu, dayanacak bu gücü sen veriyosun. bunlarin hepsini hayal ederken varligin bile yeter oldu bana. aradaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun yüregim hep yüreginle çarpiyo bi nefes kadar yakin bana o kalbin. her an her saniye dahada büyüyen bi özlemle a$igim ben sana. bana güç veren o gözlerini sakin benden uzak tutma, benim tek mutlulugum senin o bana umut veren gözlerin ...

Umut veren gözlerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı.

En gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı.

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni... Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  2. Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini

Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini

Konuşamam hiç senle Konuşsana sen benle Belki bi' ahenk gelir ah şu solgun yüzüme Engel kalabalıklar Nedir benim gururum bu kadar Engel kalabalıklar Neden korkuyorum ben bu kadar Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme Bak o zaman konuşmadan da görünür yüreğim gözüne
  3. Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini - AKOR (versiyon 1)

Umut Kaya - Ver O Güzel Gözlerinden Birini - AKOR (versiyon 1)

ver o güzel gözlerinden birini tab umut kaya ver o güzel gözlerinden birini akor akor umut kaya tab engel kalabalıklar C#m Konuşamam hiç senle A Konuşsana sen benle C#m Belki bi’ ahenk gelir A ah şu solgun yüzüme F#m Engel kalabalıklar G# Nedir benim gururum bu kadar F#m Engel kalabalıklar G# Neden korkuyorum ben bu kadar C#m Ver o güzel gözlerinden birini A...
  4. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş