gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umutsuz Ev Kadınları Yeni Sezon Jenerikte Çalan Şarkının Sözleri burada melekler

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sertap Erener Bir Çaresi Bulunur Elbet Şarkı Sözü Umutsuz Ev Kadınları jenerikte çalan şarkı sözü

Geçen sezon beğeniyle izlenilen Umutsuz Ev Kadınları dizisinin yeni sozen dizi müziği Sertap Erener Bir Çaresi Bulunur Elbet şarkısı oldu Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Umutsuz Ev Kadınları yeni sezon dizi müziği hakkında merak sarmış arkadaşlarımız için, Umutsuz Ev Kadınları yeni sezon dizi şarkısı sözleri paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Sesimde söyleyemediğim sözler var
    Gizleyemediğim gözyaşlarım
    Silipte unutamadığım sabahlar
    Kokladığım eşyalarım

Bir çaresi bulunur, elbet yarın
    Yeniden yaşamanın
    Bir çaresi bulunur elbet canım
    Bi uyuyup uyanalım

Ah bi yolu vardır elbet yarın
    Yeniden yaşamanın
    Bi çaresi bulunur çıkmazların
    Bi uyuyup uyanalım

İçimde saklayamadığım anladılar
    Hiç bitmeyen yanlızlığımın
    Silipte unutamadığım geceler
    Dönüşü yok hep kalp ağrısı

Bir çaresi bulunur elbet yarın
    Yeniden yaşamanın
    Bir çaresi bulunur elbet canım
    Bi uyuyup uyanalım

Ah bi yolu vardır elbet yarın
    Yeniden yaşamanın
    Bi çaresi bulunur çıkmazların
    Bi uyuyup uyanalım

Umutsuz Ev Kadınları Yeni Sezon Jenerikte Çalan Şarkının Sözleri burada melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu

Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu

umutsuz ev kadınları dizisi oyuncuları yeni oyuncu esra sönmezer kimdir hayatı resimleri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Kanal D'nin sevilen dizisi Umutsuz Ev Kadınları'na yeni bir oyuncu transfer olmuş melekler...Başrollerinde Evrim Solmaz, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci gibi ünlü isimlerin yer aldığı Umutsuz Ev Kadınları dizisine Esra Sönmezer'de dahil olmuş...Şimdi...
  2. Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri

Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözleri Uçurum dizisi 6. martta çalan şarkının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu konuda ricada bulunan tüm misafirlerimiz için ve tabiki sizler içinde Uçurum dizisi jenerikte çalan şarkının sözlerini paylaşıyoruz. Şimdi nerede aşk, nerede sevda, Saramaz bu yarayı kanamakta, Ne yarın var bana nede rüya, İçim kırgın içim isyanlarda, Soldu bahar...
  3. Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar dün gece Suskunlar dizisi Sezon Finali yaptı ve dün gece ki Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü neydi ben o sözleri biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Behzat Ç. Yeni Sezon Jenerik Şarkısının Sözleri

Pilli Bebek Olsun Şarkısı sözleri Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri Reytingli dizilerin başında gelen Behzat Ç. dizisi yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanırken yeni jeneriği de dönmeye başladı. Biz de bu yazımızda Behzat Ç'nin yeni jeneriğinde çalan şarkını sözleri ile karşınızdayız .. Yorgun gecelerin ardından Hep aynı yere dönerken Islak sokaklar boyu düşündüm...
  5. Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu !

Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu !

Bu konu; Umutsuz Ev Kadınları Dizisine Yeni Oyuncu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanalş D'nin ilgiyle izlenen dizilerinden Umutsuz Ev Kadınları dizisine yeni bir isim daha katılıyor. Yasemin’in eski bir arkadaşı ve doktor olan “Turgay” karakterini canlandıracak olan bu isim Bülent Alkış.. Alkış, dizinin Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde rol alacak ve...

Sayfayı Paylaş