gebe
  1. asev

asev Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

umutsuz mu...

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında asev tarafından paylaşıldı.

ben boğaym hoşlandığm kişi de kova neredeyse herşeyimiz aynı ama o ondn hoşlandıımı blmio veya blmiomş gbi davranıo nolr birinz yardm edn... aysl

umutsuz mu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Umutsuzum

Gökhan Tepe - Umutsuzum

umutsuzum kör karanlık odalar içinde haykırsam bir duyanım yok perişanım yar görebilsem gül yüzünü son kez öpebilsem tutabilsem ellerini sana diz çöksem
  2. Umutsuzum......

Umutsuzum......

3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim....
  3. En umutsuz kelimelerim

En umutsuz kelimelerim

En umutsuz kelimelerim dilimin ucunda Seni unutmak için söyleyeceğim yalanlarımı hazırlıyorum Ezberlemeye çalışıyorum yalanlarımı Sensizlik bana ağır geliyor Saçmalamaya başlıyorum… Yüreğimde ki eksikliğin Utanmadan sana acıktırıyor beni Ben sana doyamadım ya Bundandır belki açlık nöbetlerim… Bir yanlışlığın içinde kaybolmak gibi Ben sen olmadan kendi yanlışlarımın içinde kayboluyorum...
  4. Umutsuz Şiir (Benim Kalemimden)

Umutsuz Şiir (Benim Kalemimden)

umutsuz umutsuzluk şiirleri umutsuz resimler şiirler Sizlerle kendi yazdığım bir şiiri paylaşmak istiyorum meleklerim.Umarım beğenirsiniz. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Umutsuz Şiir Kalbim yıkık bu gece Düşlerim kırık dökük İçim acıyor Dünyam paramparça ve ben Ağlamaklıyım... Bir yağmur bulutu misali Karanlık ve alaca... Not:Telif hakkı saklıdır...
  5. çok umutsuzum , elimde değil :(

çok umutsuzum , elimde değil :(

2 klomenle yumurtalarım büyümedi , bu ay günde 3 klomen denedik ve yine yumurtalarım büyümüyor 12. günde 13 mm.iğnelere geçeceğimizi söyledi doktor.tüp bebek bile kaç kere deneyip tutturamayanlar oluyor üzülme desede ben daha çok umutsuzluğa kapılıyorum imkansız gibi geliyo herşey.çevrem bebek bekliyor kimseye söylemedik.herkes bir bir hamile kalıyor hem çok kolay hem çok zor

Sayfayı Paylaş