gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Umutsuz Şiir (Benim Kalemimden)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

umutsuz umutsuzluk şiirleri umutsuz resimler şiirler
    Sizlerle kendi yazdığım bir şiiri paylaşmak istiyorum meleklerim.Umarım beğenirsiniz. *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

Umutsuz Şiir

Kalbim yıkık bu gece

Düşlerim kırık dökük

İçim acıyor

Dünyam paramparça

ve ben

Ağlamaklıyım...

Bir yağmur bulutu misali

Karanlık ve alaca...

Not:Telif hakkı saklıdır...

Umutsuz Şiir (Benim Kalemimden) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Injeksiyon Kalemleri...

Injeksiyon Kalemleri...

Daha kolay ve pratik insülin uygulaması için insülin şişesi, enjektörü ve iğne uçlarının birarada kalem şekli verilmiş setleridir İnsülin kalemleri ile nümerik olarak insülin dozunu ayarlamak mümkündür. Bu nedenle görme fonksiyonu zayıflamış kişilerde daha rahat kullanım olanağı vardır. Yine bu sette kullanılan insülinlerin oda ısısında daha uzun süreli dayanmaları, klasik insülin...
  2. Umutsuzum......

Umutsuzum......

3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim....
  3. bir şiirde benden...

bir şiirde benden...

Ne kadar değişmişsin ben görmiyeli, Ellerin güzelliğini kaybetmiş nasırdan, Hüzün rengi almış saçlarının her teli Gözlerine gölgeler düşmüş kahırdan, Gözlerin ki, gördüğüm gözlerin en güzeli Ne kadar değişmişsin ben görmiyeli Böyle mahsun kederli değildin eskiden Fıkır fıkır gülerdi gözlerinin içi Dudakların nemliydi sevgiden, arzudan Yapraklarına çiğ düşmüş karanfiller gibi...
  4. burası da benim şiir köşem olsun..:)

burası da benim şiir köşem olsun..:)

Düşüncelerim suskun ve tedirgin... Neredeyse bırakıp beni Kaçacak. Yine önümde bir uçurum... Yine önümde bir basamak... Oysa güzeli büyütüyor Penceremdeki zambak.

Sayfayı Paylaş