gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Umutsuzum......

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim. Allahin taktiri biliyorum ama sanki bebegim olmayacakmis gibi hissediyorum ve bundan kendimi sorumlu tutuyorum, hmm dogum kontrol haplarini yillarca kullandin olacagi bu iste diyorum.... haplarin kisirlik yapmadigini bildigim halde. Arakdaslarimin hepsi ya hamile yada cocuklari oldu bile onlar icin cok seviniyorum ama her ay hamile kaldim mi acaba diye düsünmekten bunaliyorum, kes artik kafana takma diyorum..... Ama olmuyor....
    Allahim banada insallah bi evlat sahibi olmayi nasip eder......

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Umutsuzum......
    cnm sabret bakalım dediğin gbi daha 1 yıl bile olmamış bnm de bi kaç arkadaşım aynı sen gbi ilk çocuk istemediler ki saygı duyarım bnce daha iii bi karar nese istedikten sonrada biraz bekledilr ama sonuçta oldu öncelikle sabır ve de inanmak sen inan vede allaha dua et emnmki olcak yüce rabbim o güzel duyguyu sana da yaşatacaktır tüm dualarımz sennle

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

artık bebek isteyipte olmayanların çok daha kolay bebekleri oluyorlar canım dert etme bunu.bir sürü çaresi var.daha yolun başındasın yaşın genç.sen bol bol dua et Allaha...Sıkıntı yapmamaya çalış.Rabbim gönlüne göre ve hakkında hayrlısı neyse onu versin...

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

canım en kısa zamanda mutlu haberlerini duyarız işşşallahh..
    ama dert etme tıp oyle gelişti kiii..
    ama su dogum kontrol haplarına bende hiçç güvenmiyorumm..

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    insanı terkeden en soy şey umut olmalı.asla umudunu yitirmemelisin.yeri ve zamanı geldiğinde cenabı Allah sen ve sinin gibi bebek sahibi olmak isteyen herkese nasip edecektir inşallah. bu kadar ulutsuz olma derim evt haplardan dolayı yumurtalıkların tembelleşmiş olabilir ama demek değilki bebek sahibi olamıcaksın elbet yenilenecek vucudun ve kendini toplıcaktır.tıp öyle bir ilerlemişki artık bi ölüme çare yok canım.üzme kendini ve de suçlumayı bırak elbet hayırlısıyla evlat sahibi olacaksınızdır .

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hepinize tsk. ederim arkadaslar!!!!

7. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doktorlar doğru söylemş korunmayı bırakınca hemen hamile kalamıyorsun normal yani bendede olmuştu üzülme inşaallah dünyalar tatlısı bir çocuğun olur....

8. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cnm sıkma canını aklına öle düşünceleri de getirme yüce allahımız bi yoluna koymus ve zamanına koymustur esin de cok anlayıslı bir insanmıs bak senin yanında bence sükret ve dua et

9. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım moralını bozma..herseyıN hayılrısını ALLAH tan bekle..ama elınden gelenıde yap....ALLAH sonunu hayır etsın..ama sakın uzulme...herseyın haıyrlısını dıleeeee

10. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ayyy canım benim önce üzülmeyi bırak umutsuzluğa kapılma daha beş ay olmuş ben hap kullannıyordum bıraktıktan 6 ay sonra hamile kaldım hem şimdi tıp çok ilerledi bir sorunun olsa bile tedavi olursun acele etme ALLAH a dua et herşeyden önce sağlık iste canım kendini üzme

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

inşallah tontiiş bi bebişin olur bitanemm..hiç üzülme..herşeyiin hayrlısı olsun hayatında..bak seni seven eşin var şükretmelisiiin..

12. Dantelli_Peri

Dantelli_Peri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Doğum kontrol hapını uzun süre kullandığın içindir bende de öyle oldu aklına kötü şeyler getirme sakın.

13. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim su an ihtiyacin olan tek sey moral ve dua umidini yitirme sakin, uzun sure korunmussun etrafimdan bildigim kadariyla bu normal insallah en kisa zamanda mujdeli haberlerini aliriz,sen calismalarina moralini bozmadan devam et,senin gibi guzel ve bilgili annelerin yetistirecegi genclige ihtiyacimiz var biliyorsun hayirlisi olsun canim;

14. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

kelin merhemi olsa önce kendine süremiş diyorum:hhh: canım benim şaka bir yana aynı sorunlarla boğuşuyoruz.umudunu kaybetme sakınn. bende de aynı duygu var sanki hiç hamiş olmıcam gibi. ama bunu rabbim bilir. ne insanlar var seneler geçer umut hala vardır onlar için. sende sakın yitirme ve yılların keyfini çıkar :kiss:

15. moonlayt

moonlayt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

öncelikle sana kendimden bahsetmek istiyorum umarım okursun ben evlendim 9 ay sonra hamile kaldım tam 6aylık hamileydim bebğimin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendğim gün ona kıyafetler aldım ve o gecesi bebeğimi kaybettim gece acile gittiğimde bebe ğimin düştüğünü söylediler ardından hemen doğum ve kürtaj bebeğime bakamadım çok üzgündüm ve odaya çıkardılar beni yanımda yeni doğmuş bir bebekle annesi vardı keşke benim bebeğimde yaşasaydı dedim ama hiçbir zaman isyan etmedim ondan 1sene sonra bebek düşünmedik 1sene sonra tekrar istedik ve korunmadığımız halde tam 4sene kendiliğinden bebğimiz olmadı dr gittik çok tedavi oldum iğneler dr merdivenleri tek tek çıkacağız dediler önce 6aylık bi tedavi ondan sonra aşılama ondan sonra en son çare tüp bebek dediler maddi açıdan bu bizi zorlardı ilk 6aylık tedavide hap içiyordum iğne derken 4 ay geçti ama eşim birgün kızdı içme yeter dedi olursa olur olmazsa olmaz dedi için dışın hap oldu dedi o sıra ist gittim eşim beni almaya 1ay sonra geldi ailemi görmeye gitmiştim eşim geldi beni almaya sonra oradan aydına geçtik ben orda bol bol turşu yemeye başladım bir test yapayım dedim hamile çıktım ve 24 satlik yolla eve döndük dr 5haftalık dedi şimdi oğlum 2 yaşında burda en önemli şey psikolojikmen hamile kalmaktır devamlı takarsan kafana tersine teper hiç düşünme olursa olur de ama tedavin varsa ihmal etme olumsuz şeyler düşünme herşeyin zamanı var emin ol benimki sana bir örnek olsun :))

Umutsuzum...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Umutsuzum

Gökhan Tepe - Umutsuzum

umutsuzum kör karanlık odalar içinde haykırsam bir duyanım yok perişanım yar görebilsem gül yüzünü son kez öpebilsem tutabilsem ellerini sana diz çöksem
  2. En umutsuz kelimelerim

En umutsuz kelimelerim

En umutsuz kelimelerim dilimin ucunda Seni unutmak için söyleyeceğim yalanlarımı hazırlıyorum Ezberlemeye çalışıyorum yalanlarımı Sensizlik bana ağır geliyor Saçmalamaya başlıyorum… Yüreğimde ki eksikliğin Utanmadan sana acıktırıyor beni Ben sana doyamadım ya Bundandır belki açlık nöbetlerim… Bir yanlışlığın içinde kaybolmak gibi Ben sen olmadan kendi yanlışlarımın içinde kayboluyorum...
  3. umutsuz mu...

umutsuz mu...

ben boğaym hoşlandığm kişi de kova neredeyse herşeyimiz aynı ama o ondn hoşlandıımı blmio veya blmiomş gbi davranıo nolr birinz yardm edn... aysl
  4. Umutsuz Şiir (Benim Kalemimden)

Umutsuz Şiir (Benim Kalemimden)

umutsuz umutsuzluk şiirleri umutsuz resimler şiirler Sizlerle kendi yazdığım bir şiiri paylaşmak istiyorum meleklerim.Umarım beğenirsiniz. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Umutsuz Şiir Kalbim yıkık bu gece Düşlerim kırık dökük İçim acıyor Dünyam paramparça ve ben Ağlamaklıyım... Bir yağmur bulutu misali Karanlık ve alaca... Not:Telif hakkı saklıdır...
  5. çok umutsuzum , elimde değil :(

çok umutsuzum , elimde değil :(

2 klomenle yumurtalarım büyümedi , bu ay günde 3 klomen denedik ve yine yumurtalarım büyümüyor 12. günde 13 mm.iğnelere geçeceğimizi söyledi doktor.tüp bebek bile kaç kere deneyip tutturamayanlar oluyor üzülme desede ben daha çok umutsuzluğa kapılıyorum imkansız gibi geliyo herşey.çevrem bebek bekliyor kimseye söylemedik.herkes bir bir hamile kalıyor hem çok kolay hem çok zor

Sayfayı Paylaş