gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

un eliyici

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada un eleyiciyl görmek, hak île batil arasini ayiran hakime isarettir.

un eliyici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Un fabrikası

Un fabrikası

un fabrikaları türkiyenin en büyük un fabrikası türkiyedeki fabrikaları türkiyede Rüyada degirmen görmek, aile halkinin sikinti ve darliktan kurtulmasina yahut fakirlikten sonra zenginliklerine, bekar erkek için ese, bekar kiz için kocaya isarettir. Degirmen bulunmayan bir evde degirmen görmek, siddet ve zorluklara, düsmanliga isarettir. Eger degirmende ekmek, et veya bal ögütse, aile halkinin...
  2. un

un

Buğday unu mal ve rızka, aile bireylerine, Buğday ununuyla hamur karmak akrabaları ziyarete, Arpa unun hamuru din ve takva güzelliğine, Pirinç unu güzel nimete, Diğer hububatın unları hastalıktan kurtulmaya, Un satıcısını görmek zorluktan sonra erilecek kolaylığa, hazır rızka ve tabi olduğu hakkı başkasına da duyurmaya, Un elemek hakkı batıldan ayırmaya, un eleyeni görmek adil yargıca, Elek...
  3. Baba Unutur

Baba Unutur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. baba unutur

baba unutur

Dinle oğlum: Bunları sen küçük ellerinden biri çenenin altında yumruk olmuş, sarı saçların terden ıslanmış, alnına yapışmış bir halde uyurken söylüyorum. Odana gizlice, tek başıma girdim. Sadece birkaç dakika önce, kütüphanede oturmuş gazetemi okurken, güçlü bir pişmanlık dalgası her tarafımı sardı. Suçluluk içinde kalkıp, yatağının başucuna geldim. Düşündüklerim şunlardı oğlum: Sana...
  5. Un Kurabiyesi

Un Kurabiyesi

En sevdiğim kurabiye çeşitlerinden birisidir.kokusu bile hoşuma gidiyor bu kurabiyenin :D Çok acıktım sanırım :D Kullanılan Malzemeler: 1 paket oda sıcaklığında tereyağ veya margarin 1 çay bardağı kadar sıvıyağ 1 su bardağı dolusu pudra şekeri (şekerli seviyorsanız miktarını bir buçuk su bardağı yapabilirsiniz..) 4 bardak un (Kulak memesinden biraz daha sert bir kıvamda olmalı un...

Sayfayı Paylaş