gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ün

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Kişi rüyasında ünlenirse yeni ve heyecan verici olaylarla karşılaşır.Rüyasında ün sahibi olduğunu gören kimse kendisini heyecanlandıracak, umutlandıracak olaylarla karşılaşacaktır. Ünlü birini gören, onunla tanışan, konuşan vb güçlü nüfuzlu birinden destek görecektir.Rüyasında ün sahibi olduğunu gören kimse kendisini heyecanlandıracak, umutlandıracak olaylarla karşılaşacaktır. Ünlü birini gören, onunla tanışan, konuşan vb güçlü nüfuzlu birinden destek görecektir.

ün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kÜL' ün paylaşım bahçesi

kÜL' ün paylaşım bahçesi

Arkadaşlar kusuruma bakmayın ne olur. "Gelir gelmez kendisine köşe açmış" demeyin :) Paylaşmak istediğim yazılar vardı (zamanla dahasıda olur inşallah) uygun bir yer aradım bulamadım. O nedenle burada bir başlık altında toplarım diye düşündüm... İlk paylaşımım.. ... Fincan takımı Yırtık pırtık paltolar giymiş iki çocuk kapımı çaldılar: ´Eski gazeteniz var mı...
  2. gül ün hikayesi

gül ün hikayesi

gül ün hikayesi gül ve dikenin hikayesi gülün ve diken ile dikenin Gülün Hikayesi Güle diken batıncaKan rengine boyanmışGöğe imdat edince Bülbül dala dolanmış Dala dolansa bülbül Kana bulansa bülbül Bülbül söylene dursun Derdin sahibi güldür“Bülbülün bin teklifine Gülün tekmili tektir”
  3. Ün-kız isimleri

Ün-kız isimleri

Ünlem: türlü duyguları anlatmaya yarayan söz bölümleri Ünlü: şanlı, tanınmış Ünsa: kız, kadın Ünsal: herkesçe tanın, ünlü ol, ününü her yana sal Ünseli: ünü sellere benzeyen Ünsiye: alışmış, alışkın Ünsiyet: arkadaşlık, coştu Ünsiyye: alışmış, sokulgan arkadaş, dost Ünzüle: gönderilmiş, haber verilmiş gönderilmiş, indirilmiş, inzal olunmuş
  4. Atatürk´ün önsezılerı :

Atatürk´ün önsezılerı :

ATATÜRK´ÜN ÖNSEZıLERı : "Bunlar bir gün olacaktır...Görürsünüz,işitisiniz..." Prof.Dr.Afet ınan "Atatürk hakkında hatıra ve belgeler" adlı kitabında ilginç bir hatırasını naklediyor. Atatürk 09 ocak 1936 Perşembe günü, dil ve tarih coğrafya fakültesi´nin açılış dersinde okuması için afet ınan´a : "tarih belgelerinin ilerideki keşifleri buna dayanacaktır.Her tarihi...
  5. *MeÇHuL*ün  meçhul köşesi

*MeÇHuL*ün meçhul köşesi

merhaba sevgili melek arkadaşlarım...bu siteye ilk geldiğimde melekler mekanı...çünkü;kadınlar melektir... yazısını gördüm. bu benim çok hoşuma gitti..bütün kadınlar kızlar melektir doğru çok doğru...ama önemli olan bu dünya değil diğer dünyada melek olmak gereken yerde melek yani cennete hak ettiğimiz şekilde melek olmak derdim ve ben hep böyle bir düşünce içindeydim ama buraya gelince...

Sayfayı Paylaş