gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Unakıtan bugün Türkiye'ye dönüyor

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD'de bypas ameliyatı geçiren Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın bugün Türkiye'de olması bekleniyor.
    Bakan Unakıtan'ın yanında bulunan oğlu Abdullah Unakıtan telefonda verdiği bilgide, ''Babam bir an önce Türkiye'ye dönmek istedi, Türkiye'den uzak kalmaya daha fazla dayanamadı'' dedi.

Abdullah Unakıtan, babasının bir an önce Türkiye'ye dönmek istemesi nedeniyle, Cleveland'dan New York'a geldiklerini belirterek ''bu yüzden cuma günü yerine perşembe günü Türkiye'de olacağız. THY uçağıyla gideceğimiz İstanbul'da perşembe sabahı saat 11.00'de (TSİ) olacağız'' dedi.

Abdullah Unakıtan, babasının durumunun ve moralinin gayet iyi olduğunu da belirterek ''kendisini görenleri de şaşırtıyor, çok şükür gayet iyi durumda'' diye konuştu.

10 Şubatta ABD'ye tedavi amacıyla ailesiyle birlikte gelen ve 16 Şubatta Cleveland Clinic'te başarılı bir bypas ameliyatı geçiren Unakıtan'ın, New York John F. Kennedy havaalanından yerel saatle bu akşam 18.15'te (TSİ 01.15) kalkacak THY uçağıyla Türkiye'ye dönmesi bekleniyor.

Abdullah Unakıtan, daha önce, cuma günü Türkiye'de olacaklarını ifade etmişti.

Unakıtan bugün Türkiye'ye dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönüyorum...

Dönüyorum...

Dönüyorum... Düşselliğinden gerçekliğime, kendime kendimle olan benliğime yeniden. Yaşıyorum anlamsız bir hayatı, tüm gelgitlerimi geride bırakıyorum. Anlamı yok artık geçmişimin ne geleceğimin, bir yerinde tüketiyor beni katran karası geceleri bu hayatın. Bu sevda yükünü artık taşıyamaz oluyorum, tükeniyorum... Anlıyorum... Sensizlik çaresizlik, çaresizlikte bir o kadar sensizlik aslında....
  2. A.B.D.'nde bulunan Bedrettin Dalan Türkiye'ye dönüyor

A.B.D.'nde bulunan Bedrettin Dalan Türkiye'ye dönüyor

Ergenekon yöneticilerinden olduğu iddia edilen Dalan, "Dönüşümü erkene aldım, Türkiye'ye dönüyorum" dedi. Ergenekon soruşturması kapsamında, Bedrettin Dalan'ın Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu Yeditepe Üniversitesi'nde inceleme yapıldı. Ekipler, üniversitenin rektörü Prof. Dr. Ahmet Serpil ile görüştükten sonra rektörlük binasının 3. katında yer alan Bedrettin Dalan'a ait bölüme...
  3. Kemal Unakıtan Türkiye'ye döndü

Kemal Unakıtan Türkiye'ye döndü

ABD'de by-pass ameliyatı geçiren Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Türkiye'ye döndü. Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli uçağıyla saat 11.00'de New York'tan İstanbul'a gelen Bakan Unakıtan, Atatürk Havalimanı'nda İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Ulutaş ve diğer ilgililer tarafından karşılandı. Bakan Unakıtan ile birlikte eşi Ahsen Unakıtan ile oğlu ve kızı da İstanbul'a geldi. Maliye Bakanı...
  4. İbrahim Tatlıses Önümüzde ki Ay Türkiye'ye Dönüyor!..

İbrahim Tatlıses Önümüzde ki Ay Türkiye'ye Dönüyor!..

ibrahim tatlıses türkiyeye döndümü ibrahim tatlises türkiyeye döndümü tatlıses almanyadan döndü mü tatlises turkiyeye dondumu ibrahim tatlıses, Türkiyeye dönüyor, iyileşti, tedavisi, Almanyada, ibo, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses hayranlarına müjde!Tedavisi biten imparator önümüzde ki ay ülkemize dönecek.Ntvmsnbc nin verdiği bilgi şöyle:...
  5. Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, oynamakta olduğu Muhteşem Yüzyıl dizisinden aniden ayrılıp Berlin'e dönen ve tükenmişlik sendromu teşhisi konulan oyuncu Meryem Uzerli Türkiye'ye dönüyor! Posta'da yer alan habere göre; tükenmişlik sendorumu’na yakalandığını söyleyen Meryem Uzerli’nin Berlin’deki tedavisi sona erdi. Meryem Uzerli, Facebook’ta hayranlarına şunları...

Sayfayı Paylaş