gebe
  1. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Uniforma okulun çitlerine takılınca:)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında miranda tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hiç unutmuyorum lisedeyken arkadaşlarla kaytarmaya karar vermiştik. Okulun normal giriş kapısından çıkmak mümkün değil hem bekçi hem de nöbetçi öğrenci var. Biz de çitlerden atlamaya karar verdik. Okulun çitleri de öyle yapılmış ki hem çok yüksek hem de uçları sivri. Neyse karar vermiştik bi kere okulun arka tarafından kaçacaktık. Önce iki arkadaş atladılar kazasız belasız. Sıra bana geldi ben de tırmandım tam atlayacağım farketmemişim okul eteğim iç tarafta kalmış bir kısmı tabi ben atlayınca cırtttt diye bir ses ve eteğim yırtıldı:). Ev de yakın değil o gün kaytardığımız bütün arkadaşlar bana etten duvar ördüler eve kadar ve ben üstümü değiştirmiştim:). Annemi olayı açıklamam epey problemli olmuştu. Tabi aynı gün etek de alamayınca 1-2 gün okulu asmak zorunda kalmıştım:)

2. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım benim nasıl oldu tam sonuç kilotla mı kaldın yoksa:) veya tarzan ve jane modeli mi:)

3. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok komik olmuş gerçekten canım ya:)

4. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik bir durum olmuş gerçekten

5. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay ay ay desene don kilot ortada:)

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok kkomik bir durum

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Harbi komik olmuşya :D:D Üzerini değiştirmen için eve gidene kadar sana etten duvar olan arkadaşların umarım kızlardır :D:D Torunlarına kahkahalar eşliğinde anlatacağın, komik bir anın var :D Vede süper :D:D
    Paylaştığın için ve beni güldürdüğün için teşekkür ederim :)

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel olmuştur ya o hali görmek isterdim :D

9. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok komik okuduktan sonra bayagi bi güldüm :D a´rkadaslarinda iyi gülmüslerdir ama :D keske onlardan biride ben olsaydim inan bana gülmekten seni koruyamazdim :D

10. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aynen gulnazcım bene gulmekden bıısı yapamazdım yaa :D

Uniforma okulun çitlerine takılınca:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çit

Çit

Çalı, çırpıyla, ince odun veya kamışla yapılmış çevre duvarı görmek kendi hakkına razı olmaya, yasaklardan kaçınmaya, Çitten oluşan ara bölmeler mal taksimine yahut işleri düzene koymaya delalet eder.Düzgün bir çit, kişinin yaşamına anlam verecek bir iş, konudur. Rüyasında bir yeri çitle çevirdiğini gören kişi, sorunlarından kaçarak daha sakin bir yaşama kavuşur.Rüyada çit görmek birlesmekle...
  2. Köpeğe kalp pili takıldı

Köpeğe kalp pili takıldı

Yıllarca kurtarma çalışmalarında görev alan kahraman köpek Moly'nin bu kez hayatı kurtarıldı. Daily Mail gazetesinin haberine göre, Missouri Veterinerlik Okulu,kalp sorunu olan 5 yaşındaki çikolata renkli Labrador cinsi Molly'e kalp pili taktı. Dişi olan Molly'ye ameliyatla pil takılmasına, kalbindeki sorunun tespit edilmesinden sonra karar verildi. Ameliyat masraflarını hayırseverler...
  3. AkLım TAkıLdı

AkLım TAkıLdı

Dün gece hep seni düşündüm Söylediklerime aklım takıldı Uykumda bir sağa bir sola döndüm Alaycı gülüşüne aklım takıldı Yüzünde şüpheli bir anlam vardı Bana ne dediysen sanki yalandı İçimi tarifsiz bir korku sardı Aşkımı düşündüm aklım takıldı Açık konuş benle doğruyu söyle Nedir bu tavırlar bu gidiş böyle Bir yanlışlık yaptım demedin amma Şeytana uydun mu aklım takıldı
  4. Yeni nesil bahçe çitleri

Yeni nesil bahçe çitleri

bahçe çitleri resimleri bahce citleri bahçe çiti çeşitleri KİM İSTEMEZ Kİ ŞÖYLE KOCAMAN BAHÇELİ KENDİNE AİT BİR EVDE OTURMAK :) ÇOĞU HANIMIN DA HOBİSİDİR BAHÇEDE SEBZE MEYVE YETİŞTİRMEK AMA GÜNÜMÜZ MODERN ÇAĞIN APARTMANLARI EV TİPLERİ BUNA PEK MÜSADE ETMİYOR MÜSTAKİL BİR EVE SAHİPSENİZ NE MUTLU SİZE BİRDE BAHÇENİZ VARSA DEĞMEYİN KEYFİNİZE :)BAHÇE OLDUĞU KADAR DEKORU DA ÖNEMLİ SÜSLEMEK...
  5. Çitler fotoğraf swergisine dönüşmüş

Çitler fotoğraf swergisine dönüşmüş

Fotoğraf asma fikirleri Ev fotoğraf sergisi Koltuk arkası duvar dekorasyonları mekana şıklık katıyor. Bu çitlerin üzerine asılmış fotoğraflar da mekana çok farklı ama sıcak bir görünüm vermiş. Sizde çitleri kullanarak evinizi fotoğraf sergisine dönüşütürebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş