gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Üniversite adaylarına moral konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 14 Haziran’da Öğrenci Seçme Sınavına giren gençler, aynı akşam Turkcell Kuruçeşme Arena’da düzenlenecek partide sınav streslerini BEDÜK ile atacaklar.
    Automatik, Too Shy, Better Than My Baby, My Woman, Heartbreaker, Gel Aşka gibi parçalarla gençlerin gönlünde taht kuran ve bir çok üniversitenin bahar şenliğine şenlik katan BEDÜK, bu kez üniversite adayları için sahneye çıkıyor.
    Üniverstitelilerin en beğendiği isimler arasında en üst sıralarda yer alan ve bu başarısını Radyo Boğaziçi tarafından düzenlenen 6. Müzik Ödülleri’nde “En İyi Elektronik Müzik Sanatçısı” ödülünü alarak pekiştiren BEDÜK, Turkcell tarafından düzenlenen gecede gnctrkcll’lilere senenin yorgunluğunu atmak ve kolay unutamayacakları bir gece yaşatmak için 14 Haziran akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena’da Istanbul boğazını sallayacak.

Üniversite adaylarına moral konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. moral istiyorummmm

moral istiyorummmm

arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var :D :18:
  2. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  3. Aday

Aday

Rüyada kendisinin bir ise aday oldugunu gören, bulundugu isinde kazanci artar. Kadin ise evlenir, evli ise kocasindan çok mal kalir. Bir adayin seçilmesi için sandik basina gittigini gören, sevdigi bir arkadasindan büyük bir menfaat görür.
  4. üniversite adaylarına müjde

üniversite adaylarına müjde

Üniversite sınavına girip bir yeri kazanamadıysanız üzülmeyin.Sizin için bir şans daha var.:) Üniversitelere ''ek yerleştirme'' başvuruları 5-9 Ekim 2009 tarihleri arasında yapılacak. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, üniversitelere ''ek yerleştirme'' takvimi belirlendi. 2009-ÖSS'ye giren adaylardan baraj puanlarını aşan adaylar 5-9 Ekim günleri arasında ek yerleştirme için...
  5. moralim sıfırrrrr

moralim sıfırrrrr

eşim yarın sabah gidiyor ve ben kalıyorum yine offffffff çok kötüyüm ya içim açıyor her gidişinde çöküyorum nasıl alışacam ben yine yokluğuna bilmiyorum onu çok seviyorum yalnızlık çok zorrrrrrrrr 22.01.2010

Sayfayı Paylaş