gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Üniversite erkek takımımız birkez daha tarih yazacak

Konu, 'voleybol' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

Taylandın başkenti Bankoknkda 9 Ağustosto başlayan üniversie oyunlarında,son dünya şampiyonomuz üniverite erkek milli takımımız Kanada ile final maçına çıkıp ünvanını korumak için mücadele edecek

Üniversite erkek takımımız birkez daha tarih yazacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Tarihler Yazacak

Rafet El Roman - Tarihler Yazacak

yıllarım anılarım sevdamın hatrına sevginin umutların yarınların hatrına aşk dedin vermedim mi gönlüne girmedim mi sev dedin sevmedim mi inkar et ediyorsan aşkımız yaşacak efsane olacaktı tarihler yazacaktı yere göğe adımıza sevdamız anılacak kalplere kazınıcak destanlar yazlıcak adımıza aşkımıza ruhumun yüreğimin şu canımın hatrına sevginin umutların yarınların hatrına aşk dedin...
  2. Kahvenin Faydalı Olduğu Bİrkez Daha Kanıtlandı

Kahvenin Faydalı Olduğu Bİrkez Daha Kanıtlandı

Günlük iki fincayı geçmeyen kahve tüketiminin karaciğer düzensizliğine iyi geldiği ortaya kondu. Alman Aachen Üniversitesi uzmanlarının son araştırmasıyla kahvenin faydalı olduğu bilimsel açıdan ortaya konulmuş oldu. Ancak uzmanlar günlük kahve tüketiminin bir iki fincanı geçmemesi gerektiğini vurguladı. Dünyada en bilinen içeceklerden biri kahve. Sadece Almanya'da nüfusun yüzde 87’si 15...
  3. Bugün yokluğun birkez daha vurdu

Bugün yokluğun birkez daha vurdu

Bugün yokluğun birkez daha vurdu. Canımı acıtıp,kalbimi kanattı. Kapanmış sandığım,sayfaları yeniden açtı. Küllenmiş meğerse bendeki sen, Adını duyduğum anda yeniden ateş aldı. Sesini özledim bugün dünden daha çok. Gülüşüne hasretim,sensizlikteyim. Acımı yoksa aşkmı dersin bu, Alışkanlıkmı yoksa tutsaklıkmı, Kalbimin kapıları açık hala sana. Çok özelsin unuttum sanma. Her nerede olursan ol....
  4. Üniversite sınavlarının tarihi belirlendi

Üniversite sınavlarının tarihi belirlendi

YÖK, Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nın (YGS) 11 Nisan 2010'da, ikinci aşama olan Lisans Yerleştirme Sınavlarının (LYS) ise iki hafta sonuna yayılarak 19-20 Haziran ile 26-27 Haziran 2010 tarihlerinde yapılmasını kararlaştırdı. ÖSS'DE YENİ SİSTEM ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nın (YGS), nisan ayının ilk yarısında, Lisans Yerleştirme Sınavı'nın da (LYS)...
  5. 2013 Üniversite Kayıt Tarihleri Ertelendi!

2013 Üniversite Kayıt Tarihleri Ertelendi!

2013 üniversite kayıt üniversite kayıt tarihleri 2013 Sevgili melekler, tam ramazan bayramı sonrasına denk gelen üniversite kayıt tarihleri 2-6 Eylül tarihlerine ertelendi. İşte detaylar.. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), üniversiteye kayıt tarihlerinin Yükseköğretim Yürütme Kurulunun kararıyla 2-6 Eylül 2013 olarak yeniden belirlendiğini bildirdi. ÖSYM'nin internet...

Sayfayı Paylaş