gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Üniversite Harçları Nihayet Kaldırıldı Melekler !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2. Öğretim öğrencileri harç yatıracak mı
    ikinci öğretim üniversitelerde harç kalktı mı

Sevgili melekler, açıköğretim fakültesi ve 1.öğretim harçları kaldırıldı. Bir süredir gündemde olan üniversite harçları ile ilgili açıklama şöyle...

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç öğrencileri ve velileri rahatlatacak müjdeyi verdi. 1. Öğretim ve Açıköğretim Fakültesi harçları kaldırıldı. Ancak 2. Öğretimler harç yatırmaya devam edecek.

Arınç yaptığı açıklamada; ''Sayın başbakanımızın, bakanlarımızın imzaladığı kararnameyle bundan böyle birinci öğretimden katkı payı alınması, yani harçlar tamamen kaldırılmıştır. 2011-2012 öğretim yılı sayısı itibarıyla 1 milyon 524 bin 380 öğrenci bu harçların kaldırılmasından doğrudan istifade edecektir. Aynı şekilde açık öğretimden katkı paylarının alınmasına da son verilmiştir. Yine 2011-2012 eğitim-öğretim yılında 1 milyon 951 bin 494 öğrenci de bundan istifade etmiş olacaktır.'' dedi.

Arınç, birinci öğretimden ve açık öğretimden harçların kaldırılmasının bugün gerçekleştiğini ifade ederek, bu akşam mükerrer veya yarın ki Resmi Gazete'de kararnamenin yayımlanacağını bildirdi.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    pöfff sadece katkı paylarımı neyse buda iyi bişi :D:D

Üniversite Harçları Nihayet Kaldırıldı Melekler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üniversite

üniversite

Rüyada bir üniversitede ders veya konferansı dinlerken görülmesi, durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumlanır. Üniversite görmek başarının işaretidir. Bu rüya, iş hayatınızda hedeflerinize ulaşacağınız ve istediğiniz pozisyona...
  2. Harçlar :

Harçlar :

Madde 15 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.) * İcra ve iflas harçlarını kanun tayin eder. Kanunda hilafı yazılı değilse, bütün harç ve masraflar borçluya ait olup neticede ayrıca hüküm ve takibe hacet kalmaksızın tahsil olunur. İcra takiplerinde, müzahereti Adliye kararları takibe yetkili icra mahkemesi tarafından Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanununun 465 ve müteakip maddelerine...
  3. 2012 Üniversite Taban Puanları Burada Melekler!

2012 Üniversite Taban Puanları Burada Melekler!

2012 üniversite taban puanları nedir listesi ilgili bilgiler burada melekler Bir üniversite maratonu daha bitti melekler :) Umarız tüm meleklerimiz tercih ettikleri okullara yerleşebilmişlerdir.:) Şimdi önümüzde ki sene bu maratona dahil olacak meleklerimiz için bu senenin taban puanlarının yer aldığı ÖSYM linkini ekliyoruz... BURADAN...
  4. Melekler Milli Güvenlik dersi kaldırıldı

Melekler Milli Güvenlik dersi kaldırıldı

Milli Güvenlik dersi kaldırıldı Milli Güvenlik dersi neden kaldırıldı Bu sabah haberleri izleyenler bilir, Milli Güvenlik dersi kaldırıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan konuyla ilgili dün açıklama yapmıştı. Biz de bu konumuzda Milli Güvenlik dersi hakkında ki haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Başbakan Erdoğan ortaöğretim kurumlarında Milli Güvenlik Dersi'nin de kaldırıldığını...
  5. Meleklerim Duydunuz mu Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırılmış...

Meleklerim Duydunuz mu Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırılmış...

Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırıldı Tuba Ünsal Hastalığı Nedir Tuba Ünsal tatile gittiği Londra da rahatsızlandı acilen hastaneye kaldırıldı..Hastalığı Ailevi Akdeniz Ateşi (FMF) olan ünlü oyuncu öldürmeyen ama süründüren bir hastalık olduğunu açıkladı.... Tuba Ünsal Hastaneye Kaldırıldı Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, tatile gittiği Londra'da hastanelik oldu. Tatil için geçtiğimiz günlerde...

Sayfayı Paylaş