gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Üniversitede okuyanlara sorulan fix sorular

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

--üniversitede kalmayı düşünüyorsun değil mi?? --not ortalamanı yüksek tutuyorsun değil mi?? --bölümünü seviyor musun?istiyor muydun bu bölümü??
    --ayy bu kadar güzel okulda nasıl ders yapıyorsunuz??
    --staj olanaklarını değerlendir.biliyorum staj bulmak iş bulmaktan zor ama kişisel gelişim gel gelelim piyasa şartları eehuöm farkındasın değil mi??

----------------

uluslararası ilişkiler - ya yeğenim biz AB'ye ne zaman gireceğiz??
    hukuk - şimdi kuzen, diyelim ki ben çektim birisini vurdum.kaç sene yatarım??
    iktisat/işletme - sen bilirsin.bende birikmiş biraz para var napsam ben bunu??
    gıda mühendisliği - sen şimdi istesen evde bira yapabilir misin??
    bilgisayar mühendisliği - abicim benim bilgisayar arada bir takılıyor.nedendir??
    tıp - benim romatizmalarım azdı son günlerde.gelip de bi bakar mısın??

---------------

-ne okuyosun??
    -işletme
    -kimi işletecen??ehu ehuu
    (-allah belanı!!)

---------------

-kaçsın bu sene sen çoğcum??
    -3
    -haa bitiyo seneye
    -...

--------------

-hangi bölümde okuyosun??
    -maliye
    -oo iyi para yersiniz baba köşeyi dönersin 1-2 yılda

-------------

-maliye
    -hani üzerinde maliye yazısı yazan arabayla geziyolar,ondan mı??
    -hee 4 sene şoförlük öğretiyolar bize

-------------

anadolu üniversitesinde okuyanlara, mühendislik bölümünde okunsa bile şu soru gelebilir:
    -açıköğretim mi??

--------------

-kaçıncı senen??
    -altıncı
    -tıp mı??
    -

--------------

-kamu yönetimi
    -hmm!iki yıllık mı??
    -

-------------

-nerde okuyosun yeğenim
    -ankara hukuk
    -haaa ne okuyosun yeğenim??

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Üniversitede okuyanlara sorulan fix sorular
    ,:D:D:D:D:D hahahaaaa

Üniversitede okuyanlara sorulan fix sorular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamİlelİk Hakkinda Sorulan Sorular

Hamİlelİk Hakkinda Sorulan Sorular

hamilelikte denize girilirmi hamileliğin son ayında mide bulantısı gebeliğin son ayında mide bulantısı hamileliğin aylarında günlerinde Vajinal akıntılarımın artması normal mi? Evet: Hormon salgıları ve genişleyen damarlar lökore adı verilen akıntıya neden olur. Bu, oldukça bol miktarda gelen, beyaz ve kokusuz bir akıntıdır. Tek yapılması gereken, özenli bir hijyenik temizliktir. Kaşıntı,...
  2. Mahkemede Sorulan Sorular ( Gerçek)

Mahkemede Sorulan Sorular ( Gerçek)

Gerçek mahkeme sorularından derledğimiz en güzel diyaloglar sizlerle sayın melekler. 1-En genç olan oğlunuz, hani şu 20 yaşında olan, kaç yaşındaydı?.. 2-Resminiz çekilirken orada mıydınız?... 3-Savaşta öldürülen kardeşiniz miydi yoksa siz miydiniz?... 4Kaç kere intihar etmeyi başardınız?.. 5-Üç çocuğunuz var, değil mi? Cevap:''''Evet'''' Soru:''''Kaçı erkek?'''' Cevap:''''Erkek yok!...
  3. mühendise sorulan tuhaf sorular....

mühendise sorulan tuhaf sorular....

Yahu sen inşaat mühendisiydin di mi? - Evet?? - Baksana bu bina yıkılır mı? - Ne bileyim ben, bisürü testi var bu işin öyle karpuza vurur gibi anlaşılmaz bu işler! - Ne biçim mühendissin lan sen? -....... 2. - Bölüm ne? - Makine mühendisliği - Kaç tane kız var lan sizde ?? -........ 3. - Ne çıkacan mezun olunca? - Gemi inşaat muhendisi. - Ha, kaptan felan yani. - Yok ebe...
  4. mahkemede sorulan sorular

mahkemede sorulan sorular

Asağıdakiler mahkemelerde avukatlar tarafından sorulmuş gerçek sorulardan derlenmiştir.Reha Muhtar'dan daha salakça soru sorulabilir mi? diye bir soruyla karşılaşınca artık "evet" diyeceksiniz!.. "Uykusunda ölen bir insan, ertesi günün sabahına kadar bunun farkına varamaz, değil mi doktor?" "En genç olan oğlunuz, hani şu 20 yaşında olan, kaç yaşındaydı?"...
  5. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Çoğu sitede bulunan, kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini kaldıran güzel bir sistem ...

Sayfayı Paylaş