gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 Merhaba arkadaşlar Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 hakkında bilgisi olan var mı. Lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlarım bizede yazsın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi üniversitede boş kontenjan var

hangi üniversitede boş kontenjan var

uludağ üniversitesi boş kontenjan uludağ üniversitesi boş kontenjanlar kontenjanları ek kontenjan ek kontenjanlar öss yerleştirme sonuçlarına göre birçok üniversitede kontenjanlar doldu.... ÖSYM, 2009-ÖSS yerleştirme sonuçlarına göre boş kalan üniversite kontenjanlarını internet sitesinde yayımladı. Buna göre, üniversitelerin 26 bin 643'ü lisans ve 61 bin 959'u önlisans programları olmak...
  2. Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur..

Atatürk ne demiş boş bulduğun enseyi doldur, vur yada patlat .. herneyse... Ben hala bunu anlamış değilim durup dururken Atatürk neden böyle birşey desin demi :d Aklıma geldi otobüsteyken tüm yol boyunca bunu düşündüm böyle birşey kesin yok yok ama nerden çıktı bu söz dedim ve araştırdım.. -İlkokul sıralarında pek sıklıkla söylenen bir tekerleme. -Atatürk ün böyle bir şey...
  3. 2012 Formasyon Veren Üniversiteler

2012 Formasyon Veren Üniversiteler

Arkadaşlarım önümüzdeki yıl yanı 2012 de hangi üniversiteler formasyon veriyorlar bilginiz var mı ?
  4. 2012 pedogojik formasyon veren üniversiteler

2012 pedogojik formasyon veren üniversiteler

pedagojik formasyon veren üniversiteler 2012 formasyon veren üniversiteler 2012 başvuru tarihleri 2012 pedogojik formasyon veren üniversiteler, hangisi, hangileri, bilgiler ve dahası burada arkadaşlar "2011-2012 Yılında Pedagojik Formasyon eğitimi verecek üniversiteler hangileri" diye merak edeneler, Pedogojik Formasyon veren üniversitleri aşağıda listeledik Melek'lerim. Yüksek...
  5. 2012 üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi resmi gazetede yayımlandı

2012 üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi resmi gazetede yayımlandı

Üniversitelerin Dolu/Boş Kadro Kararnamesi 2012 üniversitelerin dolu boş kadro kararnamesi resmi gazetede yayımlandı Merhaba Sevgili melek'ler ve "Üniversitelerin Dolu/Boş Kadro Kararnamesi çıktı mı?" diyen siz sevgili misafirler, 2012 Üniversitelerin Dolu/Boş Kadro Kararnamesi Resmi Gazetede yayımlandı ve bizde bu konuya değiniyoruz bu sayfamızda... Yükseköğretim kurumları...

Sayfayı Paylaş