gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Üniversiteliler çok kazanıyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Üniversiteliler çok kazanıyor
    [​IMG] İstatistiklere göre, en yüksek kazancı yüksek eğitimliler, en düşüğü de niteliksiz elemanlar alıyor Türkİye İstatistik Kurumu'nun '2006 Kazanç Yapısı Anketi' sonuçlarına göre, en yüksek yıllık ortalama brüt kazancı yüksek eğitimliler alırken, nitelik gerektirmeyen işlerde çalışanlar en düşük kazancı elde etti. Erkeklerin aylık ortalama brüt ücret ve yıllık ortalama brüt kazançlarının kadınlardan daha yüksek olduğu belirlendi.
    EN AZ İNŞAAT SÖKTÖRÜ
    Ayrıca en yüksek yıllık ortalama brüt kazanç 16 bin 329 YTL ile İstanbul Bölgesi, en düşük yıllık ortalama brüt kazanç ise 10 bin 264 YTL ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde elde edildi. En düşük yıllık ortalama brüt kazançise 9 bin 205 YTL ile 'inşaat' sektöründe oldu.

güneş

Üniversiteliler çok kazanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üniversiteliler müjde  harçlarıa zam

Üniversiteliler müjde harçlarıa zam

Üniversite öğrencileri arasında “harç” olarak adlandırılan katkı paylarının, 2008-2009 akademik yılı için yüzde 10 oranında artırılması önerildi. YÖK, üniversite öğrencilerinden alınan katkı paylarının, “enflasyon oranı da gözetilerek yüzde 10 oranında artırılması” önerisini Milli Eğitim Bakanlığına sundu. Milli Eğitim Bakanlığı da öneride değişiklik yapmayarak, Maliye Bakanlığına iletti....
  2. Hangi Diva Çok kazanıyor

Hangi Diva Çok kazanıyor

EN ÇOK ONLAR KAZANIYOR! MÜZİK, SİNEMA VE TELEVİZYON SEKTÖRÜNÜN EN ÇOK KAZANAN YILDIZLARI BELLİ OLDU. Mariah Carey- Mariah Carey, 2007'de 13 milyon dolar kazandı. Güzel şarkıcı, bu paranın 600 bin dolarlık kısmını Marilyn Monroe'nun piyanosunu alarak harcadı. Jennifer Lopez - Yeni anne Jennifer Lopez, geçen yıl işleri ağırdan aldı ve albüm satışı, film ve katıldığı programlardan 'sadece' 7...
  3. ekmeğimi kazanıyorum

ekmeğimi kazanıyorum

ekranların sevilen yüzü Hatice Aslan geçimini rol aldığı dizilerden sağlıyormuş...... DİZİLERDEN KAZANDIĞI PARAYLA...! SON DÖNEMDE 'ÜÇ MAYMUN' FİLMİYLE ÖN PLANA ÇIKAN HATİCE ASLAN, OYUNCULARIN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMU ORTAYA KOYDU.... Hayatımı dizilerden kazandığım para ile sürdürüyorum Hatice Aslan, tiyatro kökenli bir oyuncu olarak tiyatro ve sinemadan oyuncuların para kazanamadığını...
  4. Boyları uzun kadınlar daha çok kazanıyor!

Boyları uzun kadınlar daha çok kazanıyor!

uzun kadınlar uzun kadınlarfotoraf Araştırmalara göre boyu uzun kadınlar maddi olarak daha iyi kazanıyormuş bakın araştırmalar konuyla ilgili bizlere neler söylemiş? Long Tall Sally adlı giyim firmasının araştırmasında, 1.70′in üzerinde olan kadınlar “uzun” kategorisinde kabul edildi. Araştırmaya 16 yaşından büyük bin 461 kadın katıldı. “Uzun boylu” kadınların yüzde 20′sinin yılda en az 30...
  5. Üniversiteliler Yardıcı olurmusunuz ?

Üniversiteliler Yardıcı olurmusunuz ?

üniversiye yerleştirme taban puanlar lys ösym lys sonuçları lys puanları hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Arkadaşlar merhaba bugün kardeşim kadar sevdiğim kuzenimin üniversite yerleştirme sonuçlarına baktık mutlu olduk çünkü Celal Bayar Üniversitesi Manisa Maliye bölümünü kazandı yerleşiyo ama kendisi gitmek istemiyo maliye ona göre zormuş ve hiç istemi. 12. sırada tercihi tutmuş...

Sayfayı Paylaş