gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Üniversiteye Giriş Sistemi Yeniden Yapılandırılacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yeni üniversiteye giriş sistemi yeni üniversiteye giriş sınav sistemi

Sevgili melekler, üniversite adaylarının tercih sonuç belgesi bekleyişleri sürerken Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün yeni üniversiteye giriş sistemi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda (BTYK), eğitim sisteminin ciddi şekilde revize edilmesi kararının alındığını söyledi.

Sanayi Bakanı Nihat Ergün, "2014 sonuna kadar üniversiteye giriş sistemi yeniden yapılandırılacak" dedi. Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda, üniversiteye giriş sisteminin yeniden yapılandırılması kararı alındı.

Ergün, üniversiteye giriş sisteminin yeniden yapılandırılması kararının alındığını bildirdi.

Yeni üniversiteye giriş sisteminin sadece bilgiyi ölçmeye değil öğrencilerin temel yetkinliklerinin ölçülmesine ağırlık vereceğini belirten Ergün, sistemin 2014 yılı sonuna kadar tamamlanacağını açıkladı.
    AA

Üniversiteye Giriş Sistemi Yeniden Yapılandırılacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  2. Girişler:

Girişler:

Girişler: Bütün girişler en az 80 cm. genişliğinde olmalıdır. Eğer iki tezgah girişte bir araya geliyorsa her iki tezgahın uçları arası mesafe en az 80 cm. olarak belirlenmelidir.
  3. Üniversiteyi bitirmesemiydim?

Üniversiteyi bitirmesemiydim?

dede:nereyi kazandın evladım öss sonuçlarını yeni öğrenmiş ve mutluluktan uçan bünye: boğaziçi üniversitesi endüstri mühendisliği(artık kişi hayran bakışlara maruz kalmayı, övülmeyi, ilahlaştırlımayı beklemektedir. e kolay değil tabi ilk 100e girmiştir) dede: e oğlum kazanamadın mı ablan gibi bi doktorluk filan(kişinin ablası konya-tıpta okumaktadır) o kadar da çalış dedik sana....
  4. Facebook Giriş - Face Giriş

Facebook Giriş - Face Giriş

belki faydalanacak arkadaşlar olabilir:Facebook Giriş - Face Giriş izle - Curcuna.com
  5. Yeni Üniversite Giriş Sistemi  2014 Yılında Değişecek

Yeni Üniversite Giriş Sistemi 2014 Yılında Değişecek

yeni üniversite giriş sistemi üniversite giriş sistemi Sevgili melekler, LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih sonuçlarını bekleyen öğrencilere yeni üniversite giriş sistemi ile ilgili ilk bilgiler Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün 'den geldi. İşte detaylar; Dün gerçekleştirilen Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu'nda (BTYK) eğitim sisteminin ciddi şekilde...

Sayfayı Paylaş