gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Üniversiteye hazırklıkta dershane öğretmeninin notları.

Konu, 'Biyoloji bilimi' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Üniversiteye hazırklıkta dershane öğretmeninin notları. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ... Cilgin Dershane ...

... Cilgin Dershane ...

kuralsız eğitim olmaz çılgın dersane kuralsız eğitim olmaz cılgın dersane okulda dinle KURALSIZ EĞİTİM OLMAZ WWAAAAAAAAAAAAAWW Bu bir çılgın Dershane hikayesi Bu dershane çılgının ta kendisi Müzik son ses aç ki herkes dinlesin Buraya gelmeyen çıldırıp inlesin Burada bütün herkes birlikte Sebebi ders mi ve aşk ve eğlence Yarışta geçeriz bilgide ezeriz İşte sana çılgın dershane Söyle sen de...
  2. Öğretmenler

Öğretmenler

ÖĞRETMENLER... Bilgisizlikten çorak ve çatlayan topraklara dönen nesilleri, başyapıt durumuna getirenler...Tükeninceye kadar yanan bir mum gibi etrafını aytınlatanlar... Kültürü oluşturarak zekâyı, hayali, duyguyu işleyenler, şekil verenler... Mevlâna'nın,Yunus'un sevgi bahçelerinden inciler; Itri'nin bestelerinden Veysel'den güller deren hisler...Karlı çizmelerle, karlı...
  3. Dershane (sınıf)

Dershane (sınıf)

Rüyada dershane görmek, ferahlik ve sevince, keder ve sikintidan kurtulmaya isarettir. Rüyada bir dershanede bulundugunuzu görmek, dünya ve ahiretinizin mükemmel olduguna ve üzüntülerinizin yok olacagina isarettir. Dershanede ders çalistigini gören, ferahliga ve sevince ulasir. Keder ve sikintidan kurtulur.
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. üniversitede geçme notu kaç oldu

üniversitede geçme notu kaç oldu

üniversitede geçme notu kaç oldu ? Arkadaşlar selam üniversitede geçme notu kaç oldu acaba lütfen bilgisi oaln yazsın

Sayfayı Paylaş