gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Üniversiteyi bitirmesemiydim?

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

dede:nereyi kazandın evladım
    öss sonuçlarını yeni öğrenmiş ve mutluluktan uçan bünye: boğaziçi üniversitesi endüstri mühendisliği(artık kişi hayran bakışlara maruz kalmayı, övülmeyi, ilahlaştırlımayı beklemektedir. e kolay değil tabi ilk 100e girmiştir)
    dede: e oğlum kazanamadın mı ablan gibi bi doktorluk filan(kişinin ablası konya-tıpta okumaktadır) o kadar da çalış dedik sana.
    .................................................. .................................................. ....
    -sen simdi neyi bitirdin evladim?
    -sosyoloji teyze.
    -hmmm, iyi iyi.
    ....sessizlik....
    ....sessizlik...
    -şimdi evladim o dedigin ne oluyor?
    - simdi toplum, insan, bidi bidi bidi.....
    -hmmmm.
    ...sessizlik...
    ...sessizlik...
    - peki onu bitirdin ne oldun, sosyalist mi?
    .................................................. .................................................. ....
    - sen nereyi kazandin şimdi kaca gectin kizim?
    - hukuktayim ben halime teyze, 2ye gectim işte.
    - haa doktor mu olucan.
    - yok o tip!!!?!!! bu hukuk.
    - haa ne olucan ki?
    - işte allah ne verdiyse
    -sen hangi bölümde okuyodun?
    -computer and instructional technology teacher education
    -ben de senin..
    -???
    .................................................. .................................................. ...
    -okul okudunmu?
    -evet!(gene geliyoruz)
    -bolum neydi evladim?
    -iklimlendirme ve sogutma.
    -hava durumu yani?
    -yok hayır ısıtma soğutma urunleri uretim tasarım ve planlaması gibi bisey yani.
    -buzdolapcımı olacan yani.
    -senin ta ......
    - kızım nerede okuyosun sen
    - ulaştırma'da
    - o ne yav öyle şoför mü olucan?
    - yok, yol inşaatı öğreniyoruz
    - zuhahhaaha, desene kelimenin tam anlamıyla kaldırım mühendisi olucan.
    .................................................. .................................................. ...
    akraba: okuyo musun evladim?
    kanka: evet amca hava harp okulu'ndayim.
    akraba: ne olcan mezun olunca sen simdi?
    kanka: havaci subay, becerebilirsem havaci pilot subay.
    akraba: hıı calisirsan assubay da olabiliyosun di mi? calis calis assubaylik daha iyi.
    kanka: #!&%+!???????
    birebir yasanmistir

-nerde okuyosun yavrum sen
    -istanbul üniversitesi teyze
    -güzeeel.hangi bölüm peki?
    -ingiliz dili ve edebiyati
    -hmmmm.eeeaa neyse olsun
    -ne okuyorsun?
    -telekomünikasyon mühendisliği
    -o ne?
    -haberleşme
    -iki senelik mi?
    -yok teyze, açıköğretim

.................................................. .................................................. ...............................
    ilk başlarda..
    - ne okuyosun?
    - astronomi
    - hadi ya ee falcı mı olcan ehuheuh
    - bak şimdi şöyle o astroloji aslında bıdı bıdı vıd vıd...
    - ee astronot olcan ozaman? uzaya mı çıkçan ehueuh
    .................................................. .................................................. ...............................
    - okul/ bölüm neydi genç ?
    - istanbul universitesi orman fakultesi
    - hmm. bitirince ne olucan peki ?
    - tarzan.

sevgi.us

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Üniversiteyi bitirmesemiydim?

:hhh::hhh:ne olucan pekı tarzan....teşekkurler canımmm:hhh::hhh:

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Üniversiteyi bitirmesemiydim?

çok güzel :hhh::hhh::hhh:

Üniversiteyi bitirmesemiydim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünİversİtelerİn BÖlÜmlerİne Bakin!!

Ünİversİtelerİn BÖlÜmlerİne Bakin!!

*Selçuk üniversitesinin Kamyon şöförlüğü yüksek okulu. *Sütçü İmam üniversitesi sivrisinekleri şaplakla öldürme eğitim fakültesi *ODTÜ ölü yıkama bilimleri fakültesi *Ege üniversitesi okeye dördüncü araştırma ve uygulama yüksek okulu *İstanbul Üniversitesi simit susamlarını tek parmakla toplayıp yeme yüksek okulu. *Ankara Üniversitesi Sivilce sıkma yüksek okulu. *Siyasal Bilgiler...
  2. Üniversitelere Yeni Bölümler

Üniversitelere Yeni Bölümler

Üniversitelere Yeni Bölümler Üniversite sınavlarına az kaldı.Birinci aşamayı geçip sırat köprüsüne vardığınızda sizden hangi üniversiteye gideceğiniz yönünde talepler alınacak.YÖK , herkesi bir üniversiteye yerleştirecek elinden gelse , ama bu kadar mühendisi sonra ne yapacak derken meseleye çare bulundu.YÖK çeşitli üniversitelere yeni bölümler ekleme peşinde.Bunların bir kısmını ele...
  3. Türk üniversiteleri

Türk üniversiteleri

TÜRK ÜNİVERSİTELERİN DÜNYADAKİ YERİ Son iki yıldır, üniversite sıralaması konusunda en kapsamlı çalışma Cybermetrics Lab. tarafından “Webometrics Ranking of the World Universities” (World Universities' ranking on the Web: Home) adı altında gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmada, 15.000 üniversite değerlendirilmekte ve ilk 4.000’i sıralanmaktadır. Çok fazla sayıda üniversitenin değerlendirilmesi...
  4. Sayılarla Türkiyede Üniversitelerin Dağılımı

Sayılarla Türkiyede Üniversitelerin Dağılımı

türkiyedeki üniversiteler haritası türkiye üniversiteler haritası türkiye üniversite harita üzerinde üniversitelerin kuruluş tarihleri Şehir şehir Türkiye'de açılmış üniversiteler haritada gösterilmektedir. Sağ altta istatistiki olarak açılan özel - vakıf ve devlet üniversitesi sayılarını görebilirsiniz. Yeşil imgeler üniversitenin açıldığı yılı, kırmızı imgeler 2002 yılına kadar açılmış olan...
  5. Üniversitelerin Web Adresleri

Üniversitelerin Web Adresleri

Üniversiteler hakkında detaylı bilgileri web sitelerinden öğrenebilirsiniz Abant İzzet Baysal Üniversitesi Adnan Menderes Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Yesevi Türk Kazak Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi Anadolu Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Ankara Üniversitesi Atatürk Üniversitesi Atılım Üniversitesi Bahçeşehir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Başkent...

Sayfayı Paylaş