gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ünlülerin hamilelik anıları Her kadının yaşamak istediği hamilelik duygusunu yaşayan ünlülerimiz bakalım hamilelik ile ilgili neler söylemişler :tik:

Kadının hayata başka bir pencereden bakmasını sağlayan hamilelik, heyecan verici ve anlatması güç bir histir... Bebeğim ve Biz dergisinin hazırladığı 'Hamilesiniz' eki, ünlü annelerin bu güzel ve özel yolculukta yaşadıklarını sayfalarına taşıdı...

AYŞE KUCUROĞLU (İşkadını)
    EN GÜZEL VE ÖZEL DÖNEMDİ EN GÜZEL VE ÖZEL DÖNEMDİ
    En sevdiğim şey, doktordan sonra Tabak'ta öğle yemeği ziyafetiydi. Hamileliğimde Bebek sahilinde uzun yürüyüşler vazgeçilmezimdir. Bu dönemde vitrinleri dolaşmak, sadece kocam ve çocuklar için alışveriş yapmak çok eğlenceli oluyor. En güzeli de, kalori hesapsız günler olduğu için kendimi sıkmadan yemek yiyebiliyorum.

ZEYNEP KASIMLIOĞLU (Sunucu)
    HİÇ BİTMESİN İSTEDİM
    Hiç bitmesin istediğim bir zamandı. Hem içinizde olsun, hem bir an önce doğsun istiyorsunuz. Geceleri sabahlara kadar bebeklerle konuştuğumu hatırlıyorum. Bir de bütün çocuklarıma hamile olduğumu; testlere gerek kalmadan hissettiğimi... Sonra ilk aylarda, özellikle Zeynep Dila'ya hamile olduğumda, nazar değer diye herkesten gizlediğimi...

EBRU ŞALLI TAN (Sunucu)
    BENZERSİZ BİR DUYGU
    Hamilelikte en çok bebeğimin hareketlerini hissetmeyi sevdim. Çok güzel ve eşi benzeri olmayan bir duygu...

GONCAGÜL SUNAR (Oyuncu)
    BOLCA UYKU DEPOLADIM
    Hamileliğim çok rahat ve tembel geçti. Dokuz ay tatildeymişim gibi yaşadım diyebilirim. Bebek olduktan sonra izlemem zor olur diye bol bol film izledim. Sokakta, parkta, deniz kenarında elimi kolumu sallayarak, karnımı şişire şişire uzun uzun yürüyüşler en sevdiğim şeydi. Uykusuz kalacağım günler için uyku depoladım.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ünlü ünsüz farketmyor karnınızda taşıdığınız can ve onunla ilgili hissettiklerini anlatmaya sözcükler az gelir Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah:)

Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başarısızlıkla ilgili düşünceler

başarısızlıkla ilgili düşünceler

başarısızlıkla ilgili sözler Başarısızlıktan yeni şeyleri denemeye korkacak kadar korkmayın. En üzücü hayatların özeti üç kavram ile tanımlanabilir: yapabilirdim, yapardım, yapmalıydım. *Louis E. Boone* Başarının anahtarını bilmiyorum ama başarısızlığın anahtarı herkesi mutlu etmeye çalışmaktır. *Bill Cosby* Hızlı deneyin, hızlı başarısızlığa uğrayın ve hızlı bir şekilde kendinizi...
  2. Anne Sütü ile İlgili Bilgiler

Anne Sütü ile İlgili Bilgiler

anne sütü ile ilgili bilgiler anne sütü ile ilgili sözler hakkında bilgi sütünün rengi rüyada sütünün akması SÜT YAPIMI NASIL BAŞLAR? Memedeki süt yapımını sağlayan madde annenin beyninden salgılanan prolaktin adlı bir hormondur. Gebeliğin sonlanması ile vücuttaki gebelik hormonları azalır ve prolaktin salgılayan bezler uyarılır. Prolaktin salgısı doğumdan sonra bazı annelerde hemen...
  3. Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler

Olumlu Düşüncelerle ilgili sözler

olumlu düşünce ile ilgili sözler pozitif sözler ölümlü aşk sözleri ölümlü pozitif düşünce sözleri Olumlu pozitif olmak sağlığımız açısındanda çok büyük önem taşır ama ne yazıkki bazen olayların akışına kendimizi o kadar çok kaptırırız ki birdenbire koyveririz hayatı... Ünlü kişilerden ve düşünürlerden olumlu düşünceler hakkında söylemiş oldukları çok güzel sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum...
  4. Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin.
  5. Anneler Günü İle İlgili Bilgi

Anneler Günü İle İlgili Bilgi

Anneler Günü Hakkında Bilgi Anneler Günü İle İlgili Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sayılı günlerin kaldığı Anneler Günü hakkında bilgileri, bu konuda bizden bilgi isteyen misafirimiz için ve elbette ki sizler için paylaşıyoruz. Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafından sevgi ve...

Sayfayı Paylaş