gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ünlü bir kımse

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyanizda çok ünlü bir kimse ile karsilasip onunla konustugunuzu görmek, aile hayatinizda daima söz sahibi olacaginiza, esinizle aranizda hiç bir geçimsizlik ve anlasmazlik bulunmadigina. eger bekar iseniz, bulundugunuz isinizde çok sevildiginize ve hayatta daima basarili olacaginiza delalet eder.

ünlü bir kımse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_? ben hülya avşarın üye olmasını isterdım:D
  2. Faruk K. _ Bir Bir

Faruk K. _ Bir Bir

Boşverdim ben aşka Sende bana boşver gitsin Ne açan olsun kapılarımı Ne de çalan olsun Son verdim ben aşka Sende bana son ver bitsin Ne soran olsun acılarımı Ne de saran olsun Hayat sana yüzlerce mum yaksam Nur saçsam karanlıksın Bir bir çizdim dünya şansıma lanet olsun Bana da gül yalan dünya Biri gelip gönlümü bulsun Geçemedim bir güzelden Öpemedim gül yerinden Şu kalbimin bir dili olsa...
  3. Ünlüler kime hayran?

Ünlüler kime hayran?

Biz onları seviyoruz, onlar başka ünlüleri seviyor... Türk sinemasının usta oyuncuları ile dizilerin genç yıldızlarına Hollywood'dan hangi aktörü beğendiklerini sorduk. Kimi Al Pacino kimi de Robert De Niro dedi... İşte ünlüler ve cevapları. SİNEM KOBAL Selena dizisinin güzel büyücüsü Sinem Kobal'ın Hollywood'dan en beğendiği erkek isim iki tane aslında. Birisi Matt Damon diğeri de Brad...
  4. Hangi Ünlü Kimin Akrabası?

Hangi Ünlü Kimin Akrabası?

Hangi Ünlü Kimin Akrabası? Geniş bir hayran kitlesi olan Selen Seyven bakın kimin yeğeni. Seyven, Türk sinemasının adından çok söz ettiren yönetmenlerinden Ezel Akay'ın yeğeni Yakışıklı aktör Sarp Levendoğlu'nun dayısı da ünlü bir yönetmen.Levendoğlu, yönetmen Mustafa Altıoklar'ın yeğeni. Güzel yıldız Naz Elmas'ın kendisi gibi oyuncu olan bir kız kardeşi var.Naz Elmas ile Açelya Elmas kardeş....
  5. Bir ünlüyle tanışma fırsatınız olsa kimi seçerdiniz?

Bir ünlüyle tanışma fırsatınız olsa kimi seçerdiniz?

benim fix değişmez sanırım inanç ömer benlioğlu gerçi ben hayalimi gerçekleştirdim :)) ya sizler?:kahve:

Sayfayı Paylaş