gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü Çiftler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

unlu ciftler ünlü çiftler Murat-Burçin:

Josh ve Eşi:

Angelina-Brad:

Kutsi-Sinem:

Mustafa-Emina:

Sema-Burak:

Gülben-Mustafa:

Emre-Emine:

Pınar-Yağmur:

Yasemin ve Eşi:

Emre-Çağla:

Demet-İbrahim:

Gamze-Uğur:

Ünlü Çiftler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü çift kendilerini görüntüleyen gazetecileri düğününe davet etti!...

ünlü çift kendilerini görüntüleyen gazetecileri düğününe davet etti!...

P { margin: 0px; } Ceyda Düvenci nişanlısı Engin Akgün, kuzeni Zeynep Demirören ve eşi Erdoğan Demirören ile birlikte Bebek'te bir restoranda yemek yedi. Düvenci mekan çıkışı gazetecilere, "13 Ağustos'ta düğünümüze bekliyoruz, mutlaka gelin" dedi. 21.07.2008 12:42:46
  2. Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü çiftler alyans seçerken nelere dikkat ettiler, nasıl karar verdiler? Atasay'ın Dergisi'nde yayınlanan röportajda ünlülere bu sorular yönetildi.. İşte verdikleri yanıtlar.. Demet Şener - İbrahim Kutluay Demet Şener: Sade ve uzun süre severek takılabilecek bir model olmasına dikkat ettim. Sade ve klasik bir model tercih ettim. Alyansımı hiç değiştirmeyi düşünmüyorum. severek kullanıyorum...
  3. Arızalı Çiftler

Arızalı Çiftler

Yönetmen: Peter Billingsley Oyuncular: Vince Vaughn, Jason Bateman, Faizon Love, Jon Favreau, Malin Akerman, Kristen Bell, Kristin Davis, Kali Hawk, Tasha Smith, Carlos Ponce, Peter Serafinowicz, Jean Reno Senaryo: Vince Vaughn, Jon Favreau, Dana Fox Görüntü Yönetmeni: Eric Alan Edwards Kurgu: Dan Lebental Müzik: A.R. Rahman Yapım Tasarımcısı: Shepherd Frankel Yapımcı: Vince...
  4. Ünlü Çiftlerin Tanışma Öyküleri

Ünlü Çiftlerin Tanışma Öyküleri

burak hakki sema simsek burak hakkının eşi hakki sema simsek ebru şallı hamile Türkiye'nin ünlü çiftlerinin evlilik hikayeleri...Nasıl tanıştılar nasıl evlendiler...Bazılarının ki gerçekten masal gibi... Mustafa Sandal – Emina Jahovic Onlarınki tıpkı bir peri masalı gibi… Mustafa ile Emina Bodrum'da tanıştılar. Konser vereceği Bodrum'a arkadaşının ısrarı üzerine iki gün önce gitmiş...
  5. Ünlü Çift Bodrum Gecelerinde!

Ünlü Çift Bodrum Gecelerinde!

ali taran, ayşe özyılmazel, evlendiler, balayındalar, neredeler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın düğünüyle evlenen Taran-Özyılmazel çifti,balayılarını Bodrum'da geçiriyorlar.Söylenenlere,yorumlara inat balayılarının tadını çıkartıyorlar. Yeni evli Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel çiftini sokakta görenler, hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir ay içerisinde...

Sayfayı Paylaş