gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Unlu Dusunurlerin Basari uzerine soyledikleri!

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

unlu, unlu dusunurler, basari, sozler, guzel sozler konusunu okumaktasiniz [​IMG]

Sevgili Melekler,

Basari ve basarili olmak icin gunluk hayatimizda hep caba sarfederiz, Yaptigimizin isi, aldigimiz gorevi layikiyla yapmaya calisiriz, Bakalim gecmiste unlu dusunurler Basari ile ilgili bizlere neler soylemis ?

1. Başarı kazanmanın kendisidir.

2. Eğer büyük düşünürseniz büyük yaşarsınız.
    Mutluluk içinde yaşarsınız. Hem başarmış , hem yüksek gelirli olarak büyük yaşarsınız.
    Arkadaşlıklar büyük olur,saygılar büyük olur. D.J.SCHAWARTZ

3. Sabır ağacına çıkmak güçtür, lakin meyvesi lezzetlidir. Mustafa Uludağ

4. Gün boyunca ne düşünüyorsak o oluruz.
    Eğer ne düşüneceğinizi şansa bırakırsanız ya da gazete ,radyo istasyonlarına bırakacak olursak,
    kendi zihnimiz üzerindeki denetim gücümüzü büyük ölçüde yitiririz. EMERSON

5. Bu kadar vaadler yeter!
    Düşünmenin sizi nasıl büyülediğini keşfetmek için hemen harekete geçip başlayın.
    Büyük filozof Disraeli’nin şu düşüncesiyle başlayın.” Yaşam küçük olmayacak kadar kısa.” D.J.SCHAWARTZ

6. Asla mutluluğa giden yol yoktur. Çünkü mutluluğun kendisi yoldur. WAYNE DYER

7. Ümidini kaybedenler için yaşamak , zaman öldürmekten ibarettir. Mustafa Uludağ

8. Her sorunun bir çözümü vardır. Biri yoksa, öbürüne de sahip olamazsınız.
    Öyleyse, niçin sorunlarımızdan nefret ettiğimizi söyleriz?
    Niçin mücadelesiz bir hayat isteğini ileri süreriz. STEVE CHANDLER

9. “Bu nasıl yapılır?” diyerek daima yapabileceğine inanan kişilerin kapısını çalar. D.J.SCHAWARTZ

10. Başarı gücünün anahtarı ,en küçük şeyleri bile yapma,
    ama onları hemen yapma arzusu duymanızdadır. STEVE CHANDLAR

Unlu Dusunurlerin Basari uzerine soyledikleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unlu Yumurta

Unlu Yumurta

unlu yumurta yumurta kabartması mısır unlu tarifi 1 adet yemek kaşığı 1 adet kase küçük boy tava GEREÇLER 2/3 adet yumurta 1 çay kaşığı tuz 1 çay bardağı un 1 yemek kaşığı paket yağ Yapılışı: Kaseye bir çay bardağı unu ve bir çay kaşığı tuzu dökün.Sonra yumurtaları kırarak kaseye ilave edin.Yemek kaşığı ile karıştırın.Tavanın altını yakarak bir yemek kaşığı paket yağı tavaya koyun ve...
  2. Basari Nedir?

Basari Nedir?

Basari Nedir? Önemli Olan Neyi Basarmaktir? Basari, Zengin Olmak, Makam Veya Para Kazanmak Midir? Basari insani mutlu eder. Her insanin en büyük arzusu kendi alaninda bir is basarmak, kendi yeteneklerini ortaya koymaktir. Bir eser ortaya koymak, bir isi basarmak, bir ise yaramak basli basina zevkli bir eylemdir. Hiçbir ise yaramamak, varligini ispatlayamamak demektir. Kendine güvenen, onurlu...
  3. Basari Yemini!

Basari Yemini!

Basarili olmak için ilk önce kendi kendinize bir söz vermelisiniz. Peki bu söz nasil formülize edilir? Yapamam diye baslarsak bir işe,belki olmaz dersek içimize,zaten yapamayacağımızı belirlemişsizdir. Başaracağim demeli,tüm engellere rağmen... Hayatta ki bütün düşüncelerimiz,hedeflerimiz...net olmalı ki gercekleştirmek için doğru adımları atalım... Daha Fazlasini Yapacagim... Ait...
  4. Kisisel Basari Uzerine 80 Altin Soz!

Kisisel Basari Uzerine 80 Altin Soz!

kisisel basari, kisisel, altin sozler, guzel sozler, anlamli sozler konusunu incelemektesiniz 1. Başarı kazanmanın kendisidir. 2. Eğer büyük düşünürseniz büyük yaşarsınız. Mutluluk içinde yaşarsınız. Hem başarmış , hem yüksek gelirli olarak büyük yaşarsınız. Arkadaşlıklar büyük olur,saygılar büyük olur. D.J.SCHAWARTZ 3. Yaşamınızdaki her sorun, içinde bir armağan saklar. RİCHARD...
  5. bakim uzerine yardim edermisn:)

bakim uzerine yardim edermisn:)

mrb kizlar :) ben pek bakimsiz bir kiz olmadigimdan nedense beceremiyorum hani sole bastan ayaga bakim yapmam ama bakimli biri olmak istiyorum:)guzel olmayan kiz bile bakimli olunca cok hos gorunuyor ya ne bileyim sole tertemiz mis kokulu:) ole biri olmak istiyorum yalns anlasilmasin kokos degil:) bakimli cok makyaj yamayi svemem ben sade takilmayi severim hani cok makyaj surmeden bile bakimli...

Sayfayı Paylaş