gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Estetik Cerrahı Ajda Pekkan'a Tazminat Ödeyecek!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ajda pekkan haberleri ajda pekkan ajda pekkan nazım durak

Sevgili melekler, ünlü estetik cerrahı Nazım Durak süperstar Ajda Pekkan'a tam 6.000 TL tazminat ödemeye mahkum edildi. Süper star Ajda Pekkan’a ‘hilkat garibesi’ diyerek gözlerini ‘kurbağa’ya, dudaklarını ise ‘maymun poposu’na benzettiği gerekçesiyle hakaret suçundan yargılanan ünlü estetik cerrah Nazım Durak suçlu bulundu.

[​IMG][​IMG]

Mahkeme yapılan yargılama sonucunda Nazım Durak'ı, hakaret suçundan 6 bin TL adli para cezasına çarptırıldı. Durak hakkındaki ceza hükmün açıklanmasının geri bırakılması gereğince ertelendi.

Ünlü estetik cerrah 5 yıl içinde herhangi bir suça karışmazsa dava ortadan kalkacak.

Ünlü Estetik Cerrahı Ajda Pekkan'a Tazminat Ödeyecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Estetİk Cerrahİ

Estetİk Cerrahİ

ESTETİK CERRAHİ Estetik cerrahi hızla gelişiyor. Özellikle son 10 senede bir çok yenilik oldu ve artık eskiden hayal bile edilemeyen şeyleri yapmak mümkün. Estetik cerrahi çok hızlı gelişen çok dinamik bir alan. Ben bu siteyi hazırlarken bir estetik cerrah olarak yaptığım işe bakış açımı yansıtmaya çalıştım. Amacım sizin dışarıdan göremeyeceğiniz bazı ayrıntıları gösterebilmek. Yazdıklarım...
  2. Doğum Sonrası Estetik Cerrahi

Doğum Sonrası Estetik Cerrahi

Doğum Sonrası Estetik Cerrahi Doğum sonrası kişinin vücudunda olan değişiklikler nelerdir? Gebelik sırasında karın ve göğüslerde meydana gelen genişleme, doğumu takiben geriler ve derinin...
  3. Somalililerden Ajda Pekkan'a Vefa Örneği

Somalililerden Ajda Pekkan'a Vefa Örneği

ajda pekkan ajda pekkan haberleri ajda pekkan 2011 ajda pekkan somali ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçtiğimiz aylarda Başbakan önderliğinde bir grup siyasetçi ve sanatçı Somaliye yardım kapsamında bir ziyarette bulunmuştu melekler, hatırlarsınız. :) O grupta süperstar Ajda Pekkan da vardı. Sağlık bakanlığımızın orada kurduğu sahra hastanesinde ki bir sağlık görevlisi, Ajda Pekkan 'a...
  4. Ajda Pekkan'a Fransız Nişanı!

Ajda Pekkan'a Fransız Nişanı!

ajda pekkan, ajda pekkan haberleri Sevgili melekler, süperstar lakabıyla bilinen ünlü şarkıcı Ajda Pekkan'a Fransız nişanı layık görüldü. Fransız Hükümeti’nin sanat dünyasının önde gelen isimlerine verdiği, sanat ve kültür dünyasının Legion D’Honneure’ü sayılan Officier de l’Ordre des Arts et des Letters nişanını alacak olan Pekkan, bu nişanı 17 Eylül’de Fransız Sarayı’ndaki törende alacak....
  5. İzmir de  estetik cerrah

İzmir de estetik cerrah

Arkadaşlar merhaba ben izmir de gögüs estetiği yaptırmak istiyorum doktor öneriniz var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş