gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ünlü güzelden ilginç yorum

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Tuğba Karaca Küce yaptığı bir röportajda değişik fikirlerde bulundu......

'MODELLİĞİN ESKİ TADI KALMADI!'
    TUĞBA KARACA KÜCE, GÜZELLİĞİNİ ÜÇ TAÇLA TESCİLLEMİŞ BAŞARILI BİR MODEL. KÜCE, ÖZEL YAŞAMINI, KARİYERİNİN EVLİLİK ÖNCESİ VE SONRASI DURUMUNU METRO CİTY LİFE DERGİSİNE ANLATTI...

Kaç yıldır modellik yapıyorsunuz?
    - Ben 10 senedir profesyonel olarak modellik yapıyorum. 2000 senesinde Best Model Turkey ve Best Model Europe unvanlarını kazandım. 2003 yılında da Türkiye güzeli seçildim. Yani “Üç taçlı güzel” diyebiliriz.

Modellik bu unvanlar öncesinde de hayaliniz miydi?
    - Hiç değildi. Ankara doğumluyum. Ağabeyim basketbol oyuncusuydu. Ben orta sondayken ağabeyimin mesleği dolayısıyla ailece ızmir’e yerleştik. Bu arada herkes beni ızmirli bilir ama ızmirli değilim. O zamanlar o kadar kara-kuru çirkin bir şeydim ki kendimden nefret ederdim. O kadar zayıftım ki pantolon içine eşofman giyiyordum sıkı dursun diye. Sonra Başak Gürsoy beni Bodrum’da gördü, telefon numaramı aldı. İlerleyen günlerde aramaya başladılar, “Gelin ajansa girin, güzel kızsınız. Sizin için çok iyi olacak” filan dediler. Ve onlarla çalışmaya başladım. Başak Gürsoy’un ajansında çalıştıktan sonra Uğurkan Erez Ajans’a geçtim.

Dünya arenasına çıkmak gibi bir idealiniz var mı?
    - Ünlü modacı Jean Louis Scherrer’nin defilesine çıktım ve finalini dahi ben yaptım. Türkiye’de tüm iyi modacılarla çalıştım. Gezmediğim, defile yapmadığım ülke kalmadı. Tamamen ülkemi bırakıp yurtdışına gitmeyi ise hiç düşünmedim.

Evli bir model olarak eşinizin işinize müdahale ettiği zamanlar oluyor mu?
    - Ben eşimle tanıştığımda profesyonel modeldim. Evlenince oturayım evimde gibi bir derdim olmadı. Eşimin de ailemin de bana hiçbir zaman işim konusunda engeli olmadı.

Peki, belli saatlere bağlı iş yapmayan bir kadın olarak ev ve iş arasındaki dengeyi nasıl sağlıyorsunuz?
    - Ben evlendim, 20 gün sonra falan yurtdışında defileye gittim. Geldim bir hafta durdum, tekrar defileye gittim. “Nasıl dengeliyorsun?” derseniz, o bir şekilde oluyor. Eşim de bana ev konusunda çok destekçi. Aslında yurtdışına gidip, sonra eşini özleyerek eve dönmek ayrı bir keyif.

Sizce mesleği bıraktığınıza dair söylentiler niye çıkarıldı?
    - Aslında ben geçen yıl biraz ara verdim işime. Ara vermek de değil ama biraz bazı şeylere kızgınlığım ve kırgınlığım oldu. Onlardan dolayı kendimi biraz çektim ve kendimi başka yönlerde eğitmeye başladım. şimdi Star TV’nin Mega Magazin isimli programını sunuyorum. Yani modelliği şu aralar yoğun bir şekilde yapmıyorum. Galiba artık eski tadı da kalmadı. Hem maddi hem de manevi açıdan hiçbir şekilde tatmin edici sonuçlar ortaya çıkmıyor.

ünlü güzelden ilginç yorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ilginc evlenme teklifleri ilginç evlilik teklifleri ünlülerin evlenme ünlülerin evlilik yüzükleri Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı... OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek. Kesekáğıdında yüzük Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü...
  2. Ünlülerin İlginç Tişörtleri

Ünlülerin İlginç Tişörtleri

ünlülerin tişörtleri ilginç hamile tişörtleri chris martin dövmesi Drew Barrymore "Erkek arkadaşım şehir dışında" Eva Longoria "Bebeğini taşıyorum, Brad" Robbie Williams "Anne-babaları suçluyorum" Geri Halliwell "Kusursuz k..." Courtney Love "Paris, Başkan olsun" Britney Spears "Amerikan rüyası benim"...
  3. Ünlülerin ilginç istekleri

Ünlülerin ilginç istekleri

ÜNLÜLERİN İLGİNÇ İSTEKLERİ BAZI ÜNLÜ İSİMLER DAVET EDİLDİKLERİ TV PROGRAMLARINA KATILMAK İÇİN İLGİNÇ İSTEKLER ÖNE SÜRÜYOR. Bazıları iki saatlik program için 10 bin YTL, bazıları yardım kuruluşlarına bağış gibi isteklerinin yerine getirilmesini istiyor. Milliyet'in haberine göre; renkli kişilikleriyle dikkat çeken bu isimler istekleri yerine getirilince de programda ona göre performans...
  4. Ünlülerin İlginç Korkuları

Ünlülerin İlginç Korkuları

mustafa sandal evlendi araba kullanmaktan korkanlar Onlarda insan onlarında bizim gibi korkuları var ama bazılarının korkuları oldukça ilginç... TEOMAN: Ünlü şarkıcının en büyük korkusu ölmek. Bunun yanında bir diğer fobisi ise aynaya bakmak. Kendini izleniyormuş gibi hisseden sanatçı, sakal tıraşı olurken bile aynaya bakmıyor. BÜLENT ERSOY: Tek rakam fobisi var. Diva'nın bu batıl...
  5. Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Ünlüler Dövmeleri Ünlülerin Dövmeleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dövme sevenler için ve dövme yaptırmak isteyipte dövme modelleri örnekleri arayanlar için, ünlülerin dövmeleri resimlerinden örnekler sunuyoruz ve dövmeli ünlüler kimlermiş bir taşla iki kuş vuruyor ve bunu da bu sayfamızda görüyoruz :)

Sayfayı Paylaş