gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü makyajı görmekten bıkanlar..

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bülent ersoy makyajı nasıl yapılır show makyajı nasıl yapılır Ünlülerin yaptığı makyajdan bize ne melişler onların yüz ten göz burun :D neyse artık başka bizim başka bu aralar bakıyorumda herkez bülent ablaya özeniyor nere baksam astsolist havası bagdat caddesinde dolaşıyorum onbeştane sanki bülent abla:D
    Ya kimsen o olarak kal...

Ekran güzellerinin yaptığı herşey moda olur ve her kadın tarafından uygulanması arzulanır. Örneğin; ünlülerin giyim tarzlar, saç renkleri ve makyajları. Giyim ve saç değil de, ünlülerin makyajlarından uzak durmanızı şiddetle öneriyoruz Sevgili Hanımlar.
    Saç Tasarım Uzmanı İlker Yavruturk, günümüzde günlük makyaj ile sahne makyajının karıştırıldığını belirterek, günlük yaşamda Ebru Gündeş, Bülent Ersoy makyajı yapmanın yanlış olduğuna dikkat çekti.
    Show makyajı farklı
    Kendilerine başvuran çoğu kadının günlük hayatlarında Ebru Gündeş ve Bülent Ersoy makyajı istediklerini söyleyen Yavrutürk, “Show anlamında bu makyajlar çok hoş gözüküyor ancak günlük hayatta kullanılabilmesi için çok abartılı olduğunu düşünüyorum. Diğer bir detaysa herkesin yüz şekli farklıdır ve her farklı yüz şekline göre makyaj stili vardır. Kısacası herkes beğendiği sanatçının yüz hatlarına sahip değildir.” dedi.:dil::dil:

Makyajda nelere dikkat etmeli?
    İlker Yavrutürk, makyajda en önemli detayın saça, tene ve göz rengine göre makyaj yapmak olduğunu dile getirerek, “Bu konuda Makyajınızı yapan kişiye ve Kuaförünüze güvenebilirsiniz. Makyajınız ne kadar güzel olursa olsun saçlarınız onu tamamlayamadığı taktirde tüm emekler boşa gidecektir.Makyaj ve Saç bir bütün olarak düşünülmelidir. Makyaj konusunda çoğu misafirimiz kullanılan ürüne ve tek bir markaya bakıyorlar. Aksine Tek bir markaya bağımlı kalmadan Makyaj konusunda en çok yeterli olduğu düşünülecek bir den fazla marka bir arada kullanılabilir. Böylece daha iyi sonuçlar elde edilecektir” diye konuştu.

Gelin makyajı iyi yapılmalı
    Özellikle gelin makyajlarında bu detayların daha çok göze çarptığını belirten Yavrutürk, “Yıllarca fotoğraflarınızı elinize aldığınızda hep o makyajı ve saçı göreceğiniz düşünülürse bu detayın ne kadar önemli olduğunu söyleyebilirim. Aqua özelliği olan makyaj ürünlerinin özellikle bu tarz makyajlarda kullanılması gerekmektedir.Zira bu tarz ürünler Gelin ağlasa da, terlese de yüzden kesinlikle akmaz. Ve son olarak da şunu belirtmek isterim kullanılan malzeme ne kadar yüksek kalitede olursa olsun Makyajı yapan kişinin de Eğitim almış uzman olması gerekmektedir. Makyaj konusunda Tigi Teknik Eğitim Uzmanı Figen Mersin’inde fikirlerini aldık.

Kendisine de bize destek olduğu için teşekkür etmek istiyorum” dedi. Etsin bakalım ...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bir rimel bi kalem bi de dudak patlatıcı işte bu benim makyajım.:)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    En güzeli ...günlükte bile bülent ablalar görüyoruz artık...

4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ben makyaj yapmiyorum ôzel gùnler haric hergùn makyaj yapan bayanlar birgùn yapmayinca acayip gôzùkùyorlar bence en gûzeli dogal olanidir.

5. zenas61

zenas61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben her seyin doğalından yanayım kızlar her güne abartılı makyaj yapıp çıkıyorya 15 indeki kızlar onlar ilerde ne yapıcaklar onu cok merak ediyorum ben sadece özel günlerde makyaj yaparım doğal güzelliğime güveniyorum :yeah:

ßeLeN bunu beğendi.
Ünlü makyajı görmekten bıkanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin msn adreslerini görmek isteyenler burayaaaa!!!!!

ünlülerin msn adreslerini görmek isteyenler burayaaaa!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ünlülerin makyaj sırları

Ünlülerin makyaj sırları

ünlülerin makyaj sırları sanatçıların makyaj sırları lauren conrad makyajı eva longoria makyajı nasıl yapılır Özel bir davete veya geceye katılacaksınız ancak güzel bir makyaj yapmaya karar verdiniz. En iyi görünen Ünlü yıldızların makyaj sırları Gabrielle Union Mally Roncal'dan Görünüş: Seksi ve ulaşılabilir Nasıl yapılıyor?: Göz kapağınıza bronz far kullanarak gölgelendirin daha sonra...
  3. Ünlü makyajları

Ünlü makyajları

ünlü makyajları Ünlülerin makyajlarından örnekler belki size güzel fikir olabilirler de :tik:
  4. ÜnLüLeRiN mAkYaJ tEkNiKLEri =)

ÜnLüLeRiN mAkYaJ tEkNiKLEri =)

gözleri ortaya çıkaran makyaj ela gözü ortaya çıkaran saç rengi gözleri ön plana makyaj kahverengi ünlülerin teknikleri Bihter gibi göz makyajı nasıl yapılır? Bihter'in ela rengi gözlerini ortaya çıkaran göz makyajını siz de rahatlıkla yapabilirsiniz. Gözün altını ve üstünü çerçeveye alan bu makyaj tekniğinde ihtiyacınız olan siyah bir göz kalemi ile biraz el çabukluğu marifet, hepsi bu!...
  5. Ünlülerimiz Dizilerde Nasıl Makyaj Yapıyorlar ?

Ünlülerimiz Dizilerde Nasıl Makyaj Yapıyorlar ?

Bu konu; ünlülerin dizi makyajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlardan evlerimize konuk olan dizi oyuncuları , günlük hayatlarında ne kadar sade olurlarsa olsunlar, oynadıkları dizideki karakterlere göre giyiniyor ve ona uygun makyaj yapıyor ya da yaptırıyorlar. Herhalde makyaj konusunda en sorunsuz olan dizi de Muhteşem Yüzyıl. O devirlerde makyaj malzemesi olarak...

Sayfayı Paylaş