gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ünlü manken Çağla Şıkel, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı peki neden?

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Çağla Şıkel, ekranda yaşanan duygusal anlarda zaman zaman gözyaşlarını tutamıyor. Alişan ile birlikte sabah programı yapan Şıkel, konuğunun anlattıklarını dinlerken yine zor anlar yaşadı.. Show TV’de ’Herşey Dahil’ programını sunan Alişan ve Çağla Şıkel, programlarına geçen hafta sona eren ’İlle de Roman Olsun’ yarışmasının birincileri ana-kız Balat’ın Gülleri’ni davet ettiler.

Televizyon gazetesinin haberine göre, anne ve kızın anlattıkları yaşam hikayeleri karşısında çok duygulanan Çağla Şıkel, gözyaşları dinmeyen konuklarını sakinleştirmeye çalıştı önce.

Ancak konuşması sırasında kendisini zor tuttuğu dikkatlerden kaçmayan Çağla Şıkel, sesinin titremesine de engel olamadı. Annesini kaybettiğini anlatan konuğunu teselli etmek isteyen Şıkel, "Ben de anneme çok düşkün bir çocuğum. Biz de iki kardeşiz. Ben şimdi yeni evlendiğim için annemden ayrıyım. Görmediğim zaman o kadar kötü olmuyorum ama gördüğüm zaman benim de şey oluyor gibi... Şey diyecektim, bağlayacaktım, bağlama yapamadım" diyerek sözlerini bitiremeden ağlamaya başladı. Yanında oturan Alişan’a sarılan Şıkel, yüzünü de elindeki kartlarla kapatmaya çalıştı.

Ünlü manken Çağla Şıkel, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı peki neden? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağla Şikel'in Gözyaşları ..

Çağla Şikel'in Gözyaşları ..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çağla Şıkel, Kıbrıs'ta havuz başında üstsüz güneşlenirken yakalandı

Çağla Şıkel, Kıbrıs'ta havuz başında üstsüz güneşlenirken yakalandı

mankenler üstsüz Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ'un sahne programı için gittiği Kıbrıs'ta havuz başında üstsüz güneşlenirken Star TV Mega Magazin programının kameralarına yakalandı.
  3. Çağla Şıkel bebeğini düşürdü

Çağla Şıkel bebeğini düşürdü

çağla şikel bebeğini düşürdü Çift, Ağustos ayında görkemli bir düğünle evlenmişti. Ünlü manken, sunucu ve oyuncu çağla Şıkel ile şarkıcı Emre Altuğ'u sevince boğan hamilelik haberi, önceki akşam kötü haberle son buldu. Yaklaşık bir aylık hamile olan Şıkel, önceki gün bebeğini kaybetti. Dün sabah sunuculuğunu Alişan'la yaptığı programa çıkamayan Şıkel, gece rahatsızlanınca apar topar...
  4. Canlı yayında taciz

Canlı yayında taciz

Almanya’nın Pro7 kanalında sunucu arkadaşının göğüslerine elleyen Hans Blomberg tokatla karşılık aldı. Almanya’nın Pro7 adlı televizyon kanalında canlı yayınlanan “Bundesvision 2009” isimli yarışma sırasında, izleyicilerin oylarıyla belirlenen sonuçları açıklamadan önce “Ancak bir gerçek var ki, bu akşamın en iyi iki puanı bende kaldı” diyerek sunucu arkadaşı Susanka Bersin’in göğüslerini...
  5. Spikere canlı yayında şok

Spikere canlı yayında şok

Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi..... Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu. İki haftadır...

Sayfayı Paylaş