gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Manken Eylem Şenkal Kimdir...Eylem Şenkal Hayatı...

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Eylem Şenkal Kimdir Eylem Şenkal Hayatı

Ünlü manken Eylem Şenkalı merak edenleriniz varsa buyrun...Eylem Şenkal park kavgası yüzünden 55 yaşındaki bi kadını yaralayarak 12 yıl hapsi istendi haberini paylaşmıştık...

21 Haziran 1976'da İstanbul'da doğan Eylem Şenkal..Özel KadirHas Lisesi, İst. Üniversitesi Halkla İlişkileri Mezunu - Marmara Ün. Spor Akademisi 4. sınıf öğrencisi dir.Rol Aldığı Tiyatro Oyunları: Sigara Böreği - Tiyatro Portakal (2000-2002). Eski milli voleybolcu, İstanbul Üniversitesi, Yeşilyurt ve Fenerbahçe klüplerinde profesyonel ligde oynadı.

Rol Aldığı Bazı Filmler

Adab-ı Muhaşeret..................(Konuk Oyuncu)
    Kadrinin Götürdüğü Yere Git ....(Betül)
    Neşeli Gençlik........................(Amazon Kraliçesi)
    Bizim Karakol.........................(Fistan)

Ünlü Manken Eylem Şenkal Kimdir...Eylem Şenkal Hayatı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem-istanbul

Eylem-istanbul

buara severek dinliyorum kıt Türkçesiyle güzel seslendirmiş :salıncak: ah senin gibisi yok İstanbul, anlat anlat bitiremem istanbul, dur taksi götür beni taksime, bütün havasını hissedeyim içimde, eski günler meyilli ritim bu tatlı bir melodi sihirli bir köprü bağlar iki güzel cenneti masal tamam kış gecesi gecesi gündüzü sihirli biri o görüntüsü hiç bitmeyen çümbüşü ah senin...
  2. Eylem Yıldız kimdir

Eylem Yıldız kimdir

eylem yıldız kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri "Asmalı Konak" dizisinde Zeynep olarak tanıdığımız, başarılı oyuncu Eylem Yıldız hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, bu yazımızda sunuyoruz Melek'ler! Eylem Yıldız Doğum tarihi 1978 Doğum yeri Türkiye / İstanbul Mesleği Oyuncu Eylem Yıldız, ( 1978, İstanbul ) doğumlu, Türk oyuncu....
  3. Eylem Hayat Devam Eder

Eylem Hayat Devam Eder

giden gider hayat devam eder Eylem Hayat Devam Eder şarkı sözü Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten biter hayat devam eder Bazen gözün görmez kulaklarınla...
  4. Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

eylem, hayat devam eder, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler HAYAT DEVAM EDER-EYLEM Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten...
  5. Eylem Aktaş Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Eylem Aktaş Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

eylem aktaş kimdir eylem aktaş hayatı Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adını Feriha Koydum, Bir Çocuk Sevdim gibi diziler başta olmak üzere pek çok diziye beste ve vokal yapan başarılı sanatçı Eylem Aktaş hayatı ile ilgili bilgiler veriyoruz sizlere.. Eylem Aktaş, Batman’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Batman da, lise ve üniversiteyi İstanbul’da bitirdi. Pera Güzel...

Sayfayı Paylaş