gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

ünlü manken-şarkıcı demet akalın darphane gibi para basıyor....

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ünlü manken manken şarkıcılar demet akalın evi demet akalının evi [​IMG]
    Son yılların adından en çok söz ettiren isimlerinden Demet Akalın, birçok ünlünün aksine kazandığı parayı har vurup harman savurmuyor. 'Dans Et' albümüyle bu yaz yine fırtına gibi esen ve konserden konsere koşan Demet, kazandığı bu paranın bir kısmıyla Acarkent'te aldığı 3 milyon dolarlık evini dekore ettirdi.

Uğursuzluk getiriyor diye!

Bu arada Miami'de de evi bulunan Demet Akalın, Çeşme'deki villasını ise satışa çıkarttı. Geçtiğimiz yıllarda 300 bin dolara satın aldığı evinin kendisine uğursuzluk getirdiğine inanan güzel şarkıcı, villasını 500 bin dolara satarak da kâr etti. Demet, Çeşme'de daha lüks bir villa aramaya koyuldu.

Oğuz Kayhan'la aşk yuvası

Demet Akalın, Acarkent'te satın aldığı villasında Oğuz Kayhan'la birlikte yaşayacak. Demet, 'Bebeğimiz yeni villamızda doğacak' diyor.

gecce

ünlü manken-şarkıcı demet akalın darphane gibi para basıyor.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın - Mantık Evliliği

Demet Akalın - Mantık Evliliği

MASKELERDEN SAHTELERDEN BIKTIM ARTIK DOĞRU İNSAN KİMSE GELSİN BULSUN BENİ HAYALLERDEN RÜYALARDAN GEÇTİM ARTIK EKSİĞİYLE FAZLASIYLA SARSIN BENİ KARŞIMA YOLDA ORDA BURDA ÇIKMIYOR Kİ ZATEN GÖZLER HER GEÇENE BAKMIYOR Kİ... OLURSA PADİŞAH TORUNU,SOYLULAR TOHUMU BENİ YORAR MI YORAR YOK ÖYLE SEVMEDEN BİRİNİ Mantık evliliği beni bozar
  2. Demet Akalın - Herkes Hak Ettiği Gibi

Demet Akalın - Herkes Hak Ettiği Gibi

Belkİ Özel Şeyler YaŞadik Ama AÇik KonuŞmayi BaŞaramadik GÜzel Olan Çabuk Bİter Bu KÜÇÜk Ayrintiyi Hep Atladik YanliŞi DoĞruyu TartiŞalim Ama AŞki Bu Konudan Ayri Tutalim Ne Sen Benİ Ne Ben Senİ ÜzÜpde BoŞa Kalp Kirmayalim Hayat Bazi Anlarda Bİzİ Denİyor Ama Her Zaman İkİncİ Bİr Şans Vermİyor Herkes HakettİĞİ Gİbİ YaŞiyor Senİn Gİbİler Çabuk Unutuluyor KaÇ Aydir İlk Kez YÜzÜm...
  3. Demet Akalın - Adam Gibi

Demet Akalın - Adam Gibi

Çok geç kaldın özür dileme... Hatalarının farkına varsan bile Ben bittim nafile Kaç yıl geçti çekip gideli Günahlarımın bedelini Ödedim ben şimdi Ayaktayım dağ gibi... Ben seni adam gibi sevdim Düşünmeden günahını çektim Ne yeminler bozdum senin için Yaptığın olmadı bunu haketmedim
  4. Sivridilli şarkıcı demet akalın uslanmak bilmiyor.

Sivridilli şarkıcı demet akalın uslanmak bilmiyor.

'ALİŞAN VE OĞUZ 'DENYO'!' SİVRİDİLLİ ŞARKICI DEMET AKALIN USLANMAK BİLMİYOR. İŞTE SEVGİLİSİ VE YAKIN DOSTU ALİŞAN'I KIZDIRACAK GAFI. Alişan’ın iskelede lahmacun yemesinden sonra türkücüye ‘Sen ne biçim bir hayvansın’ şeklinde mesaj atan Demet Akalın uslanmak bilmiyor. Akalın şimdi de sevgilisi Oğuz Kayhan ve Alişan’a ‘denyo’ dedi. Artık çocuk sahibi olmayı düşünmediğini ve Alişan ile...
  5. Otoyollar Para Basıyor

Otoyollar Para Basıyor

İstanbul boğaziçi köprüleri ile paralı otoyollar para basmaya devam ediyor. 2008 yılı Kasım ayı sonu itibariyle İstanbul 1. Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprüsü ve işletmedeki paralı otoyollardan elde edilen toplam gelir 464 milyon 214 bin 236 YTL olarak gerçekleşti. Aynı dönemde paralı otoyol gelirleri köprü gelirlerinden iki kat fazla oldu. İstanbul boğaziçi köprülerinden 11 ayda...

Sayfayı Paylaş