gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü Markalardan Leopar Desenli Çanta Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

leopar desenli çantalar Bu sene leopar desenler oldukça moda...Bunu ünlü markaların 2011 yılı için hazırlamış oldukları çanta modellerinde de görüyoruz kızlar...
    Birbirinden ünlü markaların 2011 yılı için tasarlamış oldukları leopar desenli çantaları sizlerle paylaşıyorum :tik:

Young bride bunu beğendi.
  2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hepsini beğendim çok şık

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzeller bende istiyorum böyle birtane..

Ünlü Markalardan Leopar Desenli Çanta Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Leopar Desenli Çanta Modelleri

2011 Leopar Desenli Çanta Modelleri

leopar desenli çanta leopar çanta desenli modelleri modelleri leoparlı çantalar Kızlar sizlere birbirinden ünlü markaların 2011 yılı için hazırladığı leopar desenli çantaları getirdim...Leopar desenler pek benim tarzım olmadığı için bu çantaların deseninden çok modelleri hoşuma gitti :D:D
  2. Taymir Marka Çanta Modelleri...

Taymir Marka Çanta Modelleri...

marka çanta modelleri markalı çanta modelleri taymir taymir fiyatları Bayanlar sizlere yine beğeneceğiniz çanta modelleri getirdim ... umarım beğenirsiniz...
  3. Ünlü Markaların Püsküllü Çanta Modası

Ünlü Markaların Püsküllü Çanta Modası

Biz bayanların en çok kullanılan aksesuarlarının başnda gelen bayan çantaları ünlü markaların kalitesi ve modelleriyle birleşip bizleri mağazalarında bekliyor.Özellikle çantada ne moda derseniz size tavsiye edecem püsküllü modeller.Tavuk kavurmanında Mango'dan aldığı püsküllü çantayla bu modanın akımına uyan meleklerimizden.:D
  4. Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları hangileri bana Dünyaca Ünlü Çanta Markalarının isimlerini listelermisiniz
  5. Leopar Desenli Güneş Gözlüğü Modelleri 2012

Leopar Desenli Güneş Gözlüğü Modelleri 2012

Leopar Desenli Günaş Gözlükleri Güneş Gözlüğü Modelleri Ünlü tasarımcıların, kıyafet modasından esinlenip yarattıkları rengarenk güneş gözlüklerinden paylaşımlar sunuyorum sizlere... belki siz de hayalinizdeki gözlüğü burada bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş