gebe
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmeye nedersiniz?.

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

Sevğili melekler size mütiş bir süprizim var .İstediğiniz ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmek istermisiniz ? Evet kendi tasarımınızı veya imajınızı tasarlayın ..Nasıl mı ?

İlk önce www.looklet.com buraya tıklıyorsunuz , üst tarafta büyük harflerle creata new look yazıyor orya tıkladıktan sonra mankenizi ve seçeceğiniz kıyafetleriniz ortaya çıkıyor .CLEAR butonuna basark mankeni soyup ünlü markalar ile giydirebilirisiniz.

UNDO butonıyla kıyafetinizi geri degiştirebilirsiniz .Biraz uğraşarak ve hayal güçünüzü kullanarak mükenmel tasarıma ulaşmak mümkün .Kolay gelsin.

Sizin içim tasarladım kıyafetleri ekliyorum üst sağ köşede mankene giydirdiğim kıyafetlerin markaları var . iyi seyirler.....

AKSESUARDAN ÇANTAYA AKLINIZA GELEN HERŞEY BURDA ..........

İŞTE BU BENİM TARZIM :)))

Armani etek hoşunuza gitmedimi ? ozaman ne duruyorsunuz hemen değiştirin:)))))))))))))

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben zenciyi giydirdim :D

3. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilkimsu yaptığınız tasarımlarımı merak ettim doğrusu burda paylaşabilirsin . Ayrıca bazı arkadaşlar giydiremememiş sormak istediniz ayrıntıları cevaplayabilirirm kolay gelsin.

4. ceylinmaraş

ceylinmaraş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
ünlü markaların kıyafetlerini seçip mankenlere giydirmeye nedersiniz?. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü Markaların Tasarımları

Ünlü Markaların Tasarımları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Abiye kıyafetlerde ünlü markaların renk terciği sarı!

Abiye kıyafetlerde ünlü markaların renk terciği sarı!

kısa kollu abiyeler abiye markaları abiye markalar uzun kollu abiyeler 2008 Sonbaharında gece elbisesi ile bayan takım elbise, pantolon, etek ve bluz gibi gündelik kıyafet modellerinde sarı renk ve sarı tonları moda… Pek çok insan üzerinde pozitif etki yaptığı bilinen sarı, bu sonbahar aylarında özellikle elbise modelleri üzerinde etkili olacağa benziyor. Thakoon Panichgul, “Sarı öyle çılgın...
  3. Ünlü markalardan 2009 modası

Ünlü markalardan 2009 modası

2009'da neler giyeceğiz? 2008'i geride bırakalı sayılı günler olurken modacılar çoktan 2009'un moda trendlerini belirledi bile! Yeni yılla birlikte rafa kaldırılacak moda trendleri hangileri? 2009 yılında göreceğimiz moda tarzları neler? Hangi renk 2009’un vazgeçilmezi olacak? İşte tüm bu soruların yanıtı haberimizde. Mor, bu sonbahar moda dünyasına hoş bir dönüş...
  4. Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları

Dünyaca Ünlü Çanta Markaları hangileri bana Dünyaca Ünlü Çanta Markalarının isimlerini listelermisiniz
  5. Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

Ünlü Mankenlerden Güzellik Önerileri

mankenlerin güzellik sırları güzellik ipuçları Hepinizin hayran olduğu, onun gibi olmak için can attığı güzeller olabilir melekler. Bu isimlerin başında da ünlü mankenler gelir. Bu mankenleri podyumda son derece güzel ve kusursuz bir şekilde salınarak yürürken görürüz. Ancak herşeyin bir bedeli olduğunu unutmayın. Bu güzelliklerinin devamı için onların da uyguladığı bazı yöntemler var. Bu...

Sayfayı Paylaş