gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Markaların Tasarımları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ünlü Markaların Tasarımları

emeğine sağlık ecelin teşekkürler.

Ünlü Markaların Tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlü markalardan en son takı tasarımları

Ünlü markalardan en son takı tasarımları

ünlü takı tasarımcıları ünlü takı tasarımları Takı modelleri, bu sezon tasarımcıların birbirinden eşsiz ve orijinal tasarımları ile bayanların yüreklerini hoplatacak. Ünlü tasarımcı ve markaların takıları çeşitli, yaratıcı, değerli taşları içerirken, yarı değerli taşlara, çelik türü metallere de göz kırpıyor. Yves Saint Laurent, hem takılarda, hem kemerlerde bolca çelik kullanmış. Marni,...
  2. Dünyaca ünlü markalardan 2010 yazı için tasarımlar

Dünyaca ünlü markalardan 2010 yazı için tasarımlar

Dünyaca ünlü Diane von Furstenberg Paul & Joe Paul Smith Black Label marc cain gibi markalardan hoşuma giden kıyafetleri seçtim sizlerle paylaşmayı istedim.Bakalım hoşunuza gitcekmi....
  3. Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

Ünlü Markaların İndirim Mağazaları

mağaza indirimleri indirimdeki mağazalar 2011 marka mağazalar indirim indirimdeki markalar Ünlü markalardan sezonunda hoşunuza giden fakat fiyatı bütçenizi aşan ürünlerini outlet mağazalarında bulabilirsiniz kızlar... Şimdi size bazı ünlü markaların indirim mağazalarının adreslerini veriyorum...Haydi alışverişe :D:D Vakko Vakko'nun fabrikasının yanında yer alan outlet mağazasında seri...
  4. Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

ünlülerin makyajı ünlülerin kozmetik ürünleri ünlülerin makyaj stilleri önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere ünlülerin güzellik sırları hakkında bilgiler aktarmıştık ve güzellik tüyoları bilgilerinin yanı sıra bir de ünlülerin saç bakım sırları hakkında önerilerde bulunmuştuk. Şimdi ise ünlülerin kullandığı kozmetik markaları hakkında bilgiler...
  5. Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları

Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları

Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markaları hangileridir bana yazar ve modellerinide sunarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş