gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ünlü olmak

Konu, 'U-Ü' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada ünlü olduğunuzu gördüyseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Ünlü birini gördüyseniz, başarılı olup yükseleceğiniz anlamına gelir.

ünlü olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80lerde Ünlü Olmak varmıs bee

80lerde Ünlü Olmak varmıs bee

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

deniz tunca deniz tunca resimleri bodrum ünlü mekanlar Yaklaşık 8 Yıldır Oyunculuk Yapmasına Rağmen Ufak Tefek Rollerin Ötesine Geçemeyen Deniz Tunca, Sonunda İşin Sırrını Keşfetti! YAKLAŞIK 8 YILDIR OYUNCULUK YAPMASINA RAĞMEN UFAK TEFEK ROLLERİN ÖTESİNE GEÇEMEYEN DENİZ TUNCA, SONUNDA İŞİN SIRRINI KEŞFETTİ! Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a giden seksi oyuncu, plajda rahat tavırlarla...
  3. ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

Arkadaslar hepimizin hayran oldugu, yaptiklarini takdir ettigimiz, begendimiz , ah keske yerinde olsaydim dediginiz ünlüler vardir. Evet soruyorum hangi ünlü olmak isterdiniz. neden? Ben Angelina Jolie olmak isterdim. Hem cok güzel ve seksi, hem basarili. Ayrica afrikadaki cocuklarla ilgilenmesi beni cok etkiliyor
  4. hangi erkek ve kadın ünlü olmak isterdinn

hangi erkek ve kadın ünlü olmak isterdinn

ben : kadın gulben ergen erkek ise kemal sunall
  5. İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

İşte Ünlülerin Güzellik Sırları Neymiş...Güzel Olmak İçin Neler Yapıyorlarmış....

Ünlülerin Güzellik Sırları Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları Birçok ünlü güzelleşmek uğruna pahalı kozmetik malzemeleri kullanma alışkanlığını geride bıraktı. Şöhretler artık tamamen doğal ve ucuz yoldan güzelleşmeyi tercih ediyor. Ciltlerinin güzelliği ile ünlenen birçok ünlü ismin ortak özelliği, kozmetik ürünler yerine doğal ürünler kullanmaları. Pınar Altuğ,Deniz Seki, Aydan Şener gibi...

Sayfayı Paylaş