gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü olsaydınız bebeğinizin resmini para ile dergilere satarmıydınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Bebek fotografçılığı ilk görüş

Merhaba kızlar,
    ünlü olsaydınız doğum sonrası bebegınızın fotograflarını dergılere satarmıydınız?
    ben asla oyle bırsey yapmazdım yardım amaclıda olsa bıle

Ünlü olsaydınız bebeğinizin resmini para ile dergilere satarmıydınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dergi

Dergi

Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.Uzaktan birtakım haberler alacaksınız.Dergi okumak, dostlarla ilgili gerçeklerin öğrenileceği anlamına gelir.Günlük olayların dışına çıkarak, hadiseleri derinlemesine incelemeye, ilim ve sanata değer vermeye delalet eder.
  2. İllerimiz neyi ile ünlüdür??

İllerimiz neyi ile ünlüdür??

ısparta neyi ile ünlüdür ısparta ne ile ünlüdür neyiyle ünlü neyi ünlü ADANA Pamuk ( Beyaz altın ), Adana Kebabı, Çukurova, Anavarza Kalesi, Misis Antik Kenti, Tekir Yaylası, Yaşar Kemal, Sakıp Sabancı ADIYAMAN Nemrut Dağı, Besni Üzümü, Pirin-Gümüşkaya Mağaraları, Kahta Çayı AFYON Haşhaş, Kaymak, Afyon Sucuğu, Afyon Mermeri, Çağlayan Mesire Yeri, İscehisar Kayalıkları, Bayat Kilimleri,...
  3. Ünlüler Sıradan İnsanlar Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

Ünlüler Sıradan İnsanlar Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

ünlülerin resimleri, yabancı ünlüler, ünlülerin fotoğrafları Her biri son derece tanınmış, büyük hayran kitlesine sahip, zengin insanlar. Sürekli göz önünde oldukları için de kendilerine baklıyor, iyi giyiniyor, iyi yaşıyorlar. Perki ya bu ünlüler sıradan birer insan olsalardı acaba nasıl görünürlerdi? :D:D NYC fotoğraf artistleri çok değişik bir çalışmaya imza attılar ve Hollywood...
  4. Esra Erol İkinci Bebeğinin Resmini Paylaştı

Esra Erol İkinci Bebeğinin Resmini Paylaştı

Bir süre önce ikinci kez anne olan ekranların sevilen yüzü Esra Erol, iki erkek anne oldu. Bir süre önce Ömer adını verdiği minik bebeğinin resmini sevenleri ile paylaşan izdivaç programı sunucusu Esra Erol"işte benim Ömer" diye ikinci bebeğinin resmini hayranları ile paylaştı. Minik Ömer'e biz de Melekler Mekanı olarak hayırlı bir evlat olmasını, sağlıklı uzun bir ömür geçirmesini...

Sayfayı Paylaş