gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ünlü oyuncu Kenan imirzalioğlu vatani görevini Edirne'de yapıyor.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Edirne Karaağaç'ta vatani görevini yaptığı ve kısa dönem askerlik yapacağı öğrenildi. İmirzalıoğlu'nun acemilik dönemi sonrasında ilk önce onbaşılık, daha sonra çavuşluk rütbesi alacağı öğrenilirken, Şubat 2009'da vatani görevini tamamlayacağı bildirildi.
    habertürk

Ünlü oyuncu Kenan imirzalioğlu vatani görevini Edirne'de yapıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalioğlu resimleri

Kenan İmirzalioğlu resimleri

kenan imirzalıoğlu resimleri
  2. Kenan İmirzalioğlu yemin etti

Kenan İmirzalioğlu yemin etti

kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu arabası imirzalıoğlunun arabası imirzalıoğlu annesi babası Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük ‘acemi eğitimini' tamamladıktan sonra yemin etti. EDİRNE'deki 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası'nda vatani görevini sürdüren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük 'acemi eğitimini' tamamladıktan sonra düzenlenen...
  3. Vatani görevini yapan keremcem, üniformasıyla pozlar verdi!...

Vatani görevini yapan keremcem, üniformasıyla pozlar verdi!...

keremcem keremcem askerden ne zaman dönecek ne zaman askerden dönecek gelecek 6Ay kısa bi süre çabucak biter hayırlı teskereler:) Vatani görevini yapmak üzere, 13 ağustos 2009 tarihinde birliğine teslim olan Keremcem üniformasıyla ilk fotoğrafını verdi. Ankara Mamak’ta kısa dönem altı ay askerlik görevine başlayan Keremcem “Bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmekten her Türk...
  4. Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

kenan imirzalioglu gaymi kenan imirzalıoğlu gay mi imirzalıoğlu gay Valla ilginç bir iddia hiç sanmıyorum ben gay olduğunu ama :D:D AYŞE ARMAN, KENAN İMİRZALIOĞLU'NA SORDU; * Nereden çıkıyor bu gay dedikoduları? - Hiçbir fikrim yok. Gülüp geçiyorum. * Reddettiğin kadınlar mı çıkarıyor? - Bilmiyorum ki, çamur at izi kalsın işte. Tabii ki reddettiğim kadın oldu. Herkesin yok mudur? Hatta...
  5. Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalioglu derviş imirzalıoğlu imirzaloglu kenan imirzalioğlunun hayatı, kimdir, resimleri, biografisi, filmleri, dizisi, walpaper, nereli Şimdilerde Ezel dizisi ile revaçta Kenan. Ramiz dayısınıda yeni kaybetti yazık :) Şaka bir yana Türkiye'deki en beğendiğim sanatçaların başında gelmektedir. Hiç bir yerde adını kötü şekilde duymadık. Gece hayatı yok dosdoğru bir...

Sayfayı Paylaş