gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un kalbi dolumu

Konu, 'Magazin' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

kivanc tatlitug kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ,kıvanç tatlıtuğun sevgilisi,güncel magazin haberleri,magazin,magazin haberleri
    Kıvanç Tatlıtuğ sosyetik güzel İdil Fırat'la yeniden birliktelik yaşamaya başladığı şeklinde çıkan haberleri ise "Şöyle söyleyeyim, benim kimseyle bir birlikteliğim yok" diyerek yalanladı ve kalbinin boş olduğunu, hayatında da kimsenin olmadığını açık yüreklilikle belirtmiş oldu.

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hihi:D Paylasim icin tesekkürler.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    olmasın olmasın :D idilde zaten yakısmıyodu buna :D herkes berenle yakıstırırken o gitti naptı :D

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un kalbi dolumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç Tatlıtuğ'dan samimi sohbet

Kıvanç tatlıtuğ severleri buraya :) Şu anda ayağım yüzünden felaket durumdayım. İnanılmaz bir şanssızlık! Los Angeles’a çarşamba günü gidecektim, bu olay ise pazartesi günü yaşandı... Amatör ve profesyonel olarak toplamda 10 yıl basketbol oynadım. Çok istiyordum basketbolcu olmayı. Sakatlandığım için bıraktım. Artık sokak basketbolu oynuyorum. Haftanın belli günleri, arkadaşlarımla bir araya...
  2. Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Havyar Polemiği !

kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ haberleri havyar polemiği erkan özerman havyar krizi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Son günlerde çıkan Havyar polemiği gittikçe büyüyor melekler :) Bilgisi olmayanlar için hatırlatalım, havyar polemiği son günlerde Kuzey Güney dizisiyle hayli gündemde olan Kıvanç Tatlıtuğ 'a ünlü organizatör Erkan Özerman tarafından edilen bir laf yüzünden çıktı....
  3. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Kuzey Güney dizisi müthiş bir sezon finali ile tatile girdi melekler :) Özellikle Ali ölürken çalan şarkıyla kendinden geçen izleyici yeni sezonun gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Dizinin bitmesiyle birlikte tatile giren oyuncular da son bölümü birlikte seyrettikten sonra tatillerine başladılar. O gece gözler Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajındaydı....
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir bir dargın bir barışık devam eden Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın birlikteliği bildiğiniz gibi sona erdi. Bunun üzerine de Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisinin kim olacağı konusuna yoğunlaştı. İşte açıklıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ; kalbini bir Fransız güzeline kaptırdı! Azra Akın'dan...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Kalbi Her An Durabilir!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kalbi Her An Durabilir!

kıvanç tatlıtuğ, kıvanç tatlıtuğ haberleri, kıvanç tatlıtuğ hastalığı Sevgili melekler, oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un bir süredir Nişantaşı'ndaki bir klinikte uyku apnesi sebebiyle tedavi gördüğü ortaya çıktı. Uykuda başgösteren bu hastalık tedavi edilmezse kalp krizinden inmeye kadar birçok hayati risk taşıyor. Kurt Seyit ve Şura adlı dizisiyle şu sıralar gündemde olan Tatlıtuğ'un hastalığı ile...

Sayfayı Paylaş