gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Oyuncu Tamer Yiğit Yoğun Bakımda!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ünlü Oyuncu Tamer Yiğit Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Türk sinemasının eski jönlerinden Tamer Yiğit yoğun bakımda. Solunum yetmezliği sebebiyle Çapa Tıp Fakültesi'ne kaldırılan Tamer Yiğit yoğun bakıma alındı ve tedavisi sürüyor...

Ünlü Oyuncu Tamer Yiğit Yoğun Bakımda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç şarkıcı Tamer Alcan ünlü mankenin kendisini kandırdığını iddia etti.

Genç şarkıcı Tamer Alcan ünlü mankenin kendisini kandırdığını iddia etti.

Kalpsiz isimli albümünde manken Şenay Akay'ın kendisine imaj danışmanlığı yapma sözü verdiğini ancak sözünü tutmadığını öne süren şarkıcı Tamer Alcan'dan ünlü mankene veryansın. Ünlü Manken Şenay Akay'ın verdiği sözleri tutmadığını öne süren sanatçı Tamer Alcan, "Sanat aleminde gözümü açtım onu tanıdım. Kendisi her konuda yanımda olacağını söyledi. Albümde bulunan "Kalpsiz"...
  2. ünlü oyuncuya hapis istemi:(

ünlü oyuncuya hapis istemi:(

Ünlü televizyoncuya 7 yıl hapis istemi aaaa hayat bu ne getireceği belli olmuyor görüyomusunuz Melekler.. Atv'de yayınlanan 'Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı için, 7 yıl hapis istendi. Doğalgaz zehirlenmesinden ölen Bünyamin Maraşlı'nın eşi Hande Maraşlı kendisini kocasının ölümünden sorumlu tuttuğunu iddia ettiği Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı'dan şikâyetçi oldu....
  3. Tamer Yiğit kimdir

Tamer Yiğit kimdir

tamer yiğit evlendi tamer yiğit kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri Türk Sineması'nın usta dev isimlerinden biridir Tamer Yiğit. Eminim ki Tamer Yiğit'in bir çok filmi ile büyüdünz sizde benim gibi :) Herneyse diyor ve sizi bu büyük usta hakkında ki bilgilerle başbaşa bırakıyorum Melek'ler. TAMER YiGiT 1942 yilinda Balikesir`de dogdu. Gercek adi Tamer...
  4. Ekrem Bora Yoğun Bakımda

Ekrem Bora Yoğun Bakımda

Ekrem Bora sağlık durum Ekrem Bora Yoğun Bakımda Türk Sineması'nın usta isimlerinden Ekrem Bora yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyor. Son günlerde sanat camiasının usta isimlerinin hastalık haberini duymak, bizleri gerçekten de üzdü. Dileriz ki Ekrem Bora ve Kadir İnanır tez zamanda eski sağlıklarına kavuşurlar. Şimdi size Ekrem Bora'nın haberini aktarıyoruz Melek'ler. Ünlü oyuncu,...
  5. Ünlü Ozan Neşet Ertaş Yeniden Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Ünlü Ozan Neşet Ertaş Yeniden Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Bu konu; Neşet Ertaş yoğun bakımda haberi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi Türk Halk Müziğinin büyük ustalarından, halk ozanımız Neşet Ertaş geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Dillerden düşmeyen türküleriyle hemen herkesin kalbindekileri dile döken, her eserinde barındırdığı ayrı duygularla hislere tercüman olan Neşet Ertaş'ın...

Sayfayı Paylaş