gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ünlü Popçu Suat Suna 'nın Eşi Burcu Balkanlı Kimdir Fotoğrafları

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Burcu Balkanlı Burcu Balkanlı Suat Suna

Geçtiğimiz gece evlenen başarılı pop sanatçısı Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı hayatı ile ilgili bilgiler paylaşmak istiyoruz sizlerle. :)

Ünlü şarkcı Suat Suna'nın eşi. Hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Suat Suna kendilerini görüntüleyen gazetecilerin yanınızdaki bayan kim sorusuna "Zarif ve güzel bayan olarak yazın" dediği Burcu Balkanlı ile dünya evine girdi. Muhteşem düğünde Kayahan, Murat Evgin, Şahan Gökbakar ve Ata Demirer de şarkı söyledi.

Ünlü Popçu Suat Suna 'nın Eşi Burcu Balkanlı Kimdir Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. suat suna

suat suna

26 Mayis 1975'de Istanbul'da dogan Suat Suna Saint Benoit Fransiz Koleji'ni bitirdi. Daha sonra I.? Konservatuari Keman B?l?m?'nden mezun olan sanat?i halen Maltepe ?niversitesi Iletisim Fak?ltesi birinci sinif ?grencisi.. Profesyonel m?zik yasamina 1993 yilinda baslayan sanat?inin "Ansizin ?ektin Gittin", "S?z?ne Kanmam","Hasret Fenerleri","R?yam ve...
  2. Melike Öcalan eski eşi suat suna hakkında sorulara kızdı

Melike Öcalan eski eşi suat suna hakkında sorulara kızdı

suat suna melike öcalan suat suna melike öcalan neden ayrıldı biyografi SUAT SUNA EVLİLİĞİ GERİDE KALMIŞ BİR OLAY. BU KONU DAHA NE KADAR SORULACAK BANA? Eğlenmek için gittiği Fancy’nin çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Melike Öcalan, eski eşi Suat Suna’dan 8 ay önce ayrıldığını ve artık bu konuları tekrar konuşmak istemediğini belirterek 'Ben ölene kadar bu konuyla...
  3. Suat Suna Kimdir  bilgi verin lütfen

Suat Suna Kimdir bilgi verin lütfen

Suat Suna Kimdir Selam arkadaşlar daha öncede size bir kaç soru sormuştum ve sizde misafirperver bir site olarak sorduğum her sorunun cevabını çok güzel ve detaylı bir şekilde vermiştiniz. Şimdi de sizden Suat Suna biyografisini istiyorum :)
  4. Suat Suna kiminle evlendi

Suat Suna kiminle evlendi

Suat Suna kiminle evlendi dün akşam evlenmiş ama kiminle evlenmiş merak ettim. Benim en sevdiğim seslerden biridir Suat Suna ve nedense tv de pek çıkmıyor hani bir şarkısı vardı buzdandı akşamlar canımdan kan damlar diye, işte o şarkı benim hayatımın şarkısı beee:D
  5. Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı Kimdir ve resimleri var mı?

Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı Kimdir ve resimleri var mı?

Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı Kim merak ettim bana Burcu Balkanlı biyografisini ve mümkünse resimlerini sunar mısınız kızlar?

Sayfayı Paylaş