gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ünlü popçu yalın’a son klibinde hangi güzel eşlik etti?

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

yalının adanalı dizisindeki şarkısı yalın kalamadım klibindeki kız yalının son klibi adanalı şarkısı dizisinde [​IMG] P { margin: 0px; } [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Yalın'a son klibinde Polonya'lı güzel Karolina Rygielska eşlik etti.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]2007 Mart ayında Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alan Yalın'ın "Herşey Sensin" albümünün 3'üncü klip şarkısı "Kalamadım" oldu. Klipte Yalın'a Polonya'lı güzel Karolina Rygielska eşlik etti. Prodüksiyonu Kala Film tarafından yapılan klibin yönetmeni ise Hakan Yonat. Yalın'ın konser maratonu ise tüm hızıyla devam ediyor. 7 Ağustos'ta 'Yalın Akustik' projesiyle Rumelihisarı'nda sahneye çıkacak olan genç şarkıcı, 16 Ağustos'ta da Bodrum Antik Tiyatro'da Bodrum'lu müzikseverlerle buluşacak. [/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif][/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif][FONT=Times New Roman, Times, Serif][FONT=Times New Roman, Times, Serif][​IMG][/FONT][/FONT][/FONT]

28.07.2008 12:12:11 ​

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
ünlü popçu yalın’a son klibinde hangi güzel eşlik etti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Merak ettim Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor

Sizinde bazen böyle garipten meraklarınız oldu mu bilmiyorum ama ben bu ünlüler dünyasını çok merak ediyorum sabah bir manken magazin programında eşim arabasıyla bir sokakta gasp edilmiş dedi acaba o araba ne markaydı da hırsızlar kurban seçti daha doğrusu size şunu soruyorum Ünlüler Hangi Arabaya Biniyor olabilir bu konuda bilginiz varsa yazında merakımız gitsin:)
  2. Hangi Ünlüler Gümüşhaneli merak ettim

Hangi Ünlüler Gümüşhaneli merak ettim

Ben Gümüşhaneli biri olarak benimle aynı memleketli olan ünlüleri merak ettim bu da nereden geldi aklına demeyin birden geldi ve merak uyandı:) Acaba Hangi Ünlüler Gümüşhaneli bilen varsa yazsın lütfen.
  3. Hangi Ünlüler Şeker Hastası merak ettim

Hangi Ünlüler Şeker Hastası merak ettim

Kızlar aklıma yine enteresan bir merak geldi acaba Hangi Ünlüler Şeker Hastası bunu çok merak ettim aranızda Hangi Ünlüler Şeker Hastası bilen var ise yazsın
  4. Hangi Ünlüler Trabzonlu merak ettim

Hangi Ünlüler Trabzonlu merak ettim

Ben Trabzonlu'yum adım da Merve dün bir şey takıldı aklıma merak ettim acaba benim gibi Trabzonlu olan ünlüler var mı diye? Acaba Hangi Ünlüler Trabzonlu biliyorsanız yazar mısınız
  5. Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama merak ettim

Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama merak ettim

Benim dişlerim kaplama ve iyi ki de yaptırmışım diyorum çünkü doğal dişlerim hiç de estetik görünmüyordu peki ya acaba Hangi Ünlülerin Dişleri Kaplama bunu biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş