gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ünlü rapçi Snoop Dogg Müslüman oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ünlü rapçiler [​IMG]
    Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Snoop Dogg Müslüman olduğunu açıkladı. Uyuşturucu kullanımı ve sıradışı hayatı ile yeni müslüman bakalım hayatında neleri değiştirecek.

Rap müziğin ünlü ismi Snoop Dogg Müslüman olduğunu açıkladı. Müziğinin yanı sıra uyuşturucu kullanması, hapis hayatı ve sıradışı hayatı ile gündemden düşmeyen Snoop, bu kararını Chicago'da yapılan İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar gününde hayranları ile paylaştı.

Batı yakasının yaramaz çocuğu Snoop Dogg, yaptığı şarkılar ile müzik listelerinin zirvesinde yer alıyor... Para içinde yüzen Snoop Dogg, aykırı hayatı ile sık sık gündeme geliyor...

Rap aleminin aykırı ve yaramaz çocuğunun Müslüman olduğuna dair daha önce de iddialar ortaya atılmıştı. Şimdiye kadar bu haberler doğrulanmamıştı. Bu kez Snoop Dogg Müslüman olduğunu hayranlarına kendisi duyurdu.

KENDİSİ İLAN ETTİ

Chicago’da gerçekleşen "İslam Ulusu Topluluğu Kurtarıcılar Günü Toplantısı"na katılan Dogg hem para bağışında bulundu hem de İslam dinine geçtiğini açıkladı.

ONU ETKİLEYEN İSİM...

Ünlü haber ajansı AP'nin haberine göre ABD'li siyahi Müslüman liderlerden 'Vaiz Farrakhan’ın konferanslarını dinlediğinde çok etkilendiğini söyleyen rapçi, Müslümanlığa onun etkisi ile geçtiğini söyledi.

Snoop Dogg, "Vaiz Farrakhan’ın bir konuşmasını dinlediğinizde kendinizi onun aynasında görüyorsunuz. Bir şeyleri düzeltmek için neler yapabileceğinizi görüyorsunuz” dedi.

Uyuşturucu kullanması ve hapis hayatı ile gündeme gelen ünlü rapçinin bakalım hayatında bundan sonra neler değişecek...

Ünlü rapçi Snoop Dogg Müslüman oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden müslüman oldular?

neden müslüman oldular?

kaptan kusto neden müslüman oldu neden müslüman oldular nasıl oldular kaptan gusto gusto kimdir Niçin Müslüman oldularSual: Bazı Almanlar, İslamiyet’i incelemek, Hıristiyanlıkla karşılaştırmak istiyorlar. Onlara hangi kitabı tavsiye edelim? Bir de din ve Hıristiyanlık hakkında bilgi verir misiniz? CEVAP Hakikat Kitabevi yayınlarından Herkese Lazım Olan İman ve Cevap Veremedi gibi eserlerde...
  2. Canlı Yayında Müslüman Oldu

Canlı Yayında Müslüman Oldu

Resime Tıklayarak İzleyebilirsiniz...
  3. Niçin müslüman oldular ?

Niçin müslüman oldular ?

Yüce Allah'ın bizlere verdiği en büyük nimet bizi müslüman bir anne ve babadan ve müslümanların yaşadığı bir ülkede dünyaya getirmiş olmasıdır diye düşünürüm. Eğer ben Marsilya'da katolik bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olsaydım acaba bu güzel dini araştırıp seçebilir miydim ? Hiç tahmin etmiyorum ; işte bu yüzden daha doğarken bizi ödüllendiren Allah'a daima hamdederim.....
  4. mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu

mel gibson müslüman oldu mel gibson müslüman oldu mu oldumu video muslim Ben çok sevindim....Haberin detayına bakalım...:deli:Mel Gibson'ın peşinden bir çok kişi müslüman olabilir belki... Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski'...
  5. Lindsay Lohan Müslüman Oldu

Lindsay Lohan Müslüman Oldu

Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. Geçtiğimiz aylarda işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York'taki okula giderken Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere takıldı. NTV'de yer alan habere göre söz konusu...

Sayfayı Paylaş