gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Sanatçı Hadise Miami de Evlendi!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu Hadise nin Miami de ev aldığı haberine yer vermektedir. Ünlü sanatçılar arasın da Miami de ev sahibi olanlar kervanına hadise de katıldı. Sibel Can ile komşu olan Hadise de artık Miami de evi olan sanatçılar arasında...

Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum.

Sibel Can, Seda Sayan ve Acun Ilıcalı derken Miami'de ev sahibi olan ünlülere bir isim daha eklendi.

Geçtiğimiz hafta bir çekim için ABD'ye giden sahibi olan ünlülere bir isim daha eklendi.

İKİNCİ ADRESİ OLACAK

Geçtiğimiz hafta bir çekim için ABD'ye giden seksi şarkıcı Hadise; burada evlendi!

Çok sevdiği Miami'den bir ev satın alan Hadise'nin ABD'deki yatırımı için 300 bin dolar verdiği söyleniyor. Anlaşılan o ki ünlü şarkıcı, yeni evi sayesinde bundan sonra sık sık Miami'ye gidecek.

SİBEL CAN'LA KOMŞU OLDULAR

Hadise'nin Sibel Can gibi; evini Miami'nin William's Adası bölgesinden satın aldığı söyleniyor.

İki ünlü şarkıcı, böylece Türkiye'de değil ama ABD'de komşu olacak.

SoNGüL. ve TİTAN bunu beğendi.
  2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    valla hadise evlendi diye okuyunca ev aldığı aklıma gelmiyoda enişte kim diye merak ettim :D:D iyi başlık olmuş mawim vallahi hahaha

3. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    kiz senin aklin fikrin kocada

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de evlenmiş sandım diyorum ne ara kimle :puha: Niye haberim yok :puha:

5. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    cidden bende okuyunca kiminle evlendi acaba dedim:)

6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende evlendı sandım hahaha ınsan dıyom kımle evlendınıde habere ekler hahaha

7. SoNGüL.

SoNGüL. Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    28
    bende şaşırdım alla alla ne zman evlendi bu dedimm :D:D ev sahibi olmuşşş yaaa:S

8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    aşkolsun abla ya bak herkes öle sanmış demek herkesin aklı kocada hahaha

aysen* bunu beğendi.
  9. yasemin kalender

yasemin kalender Forum Okuru

Ewet bencede hayat kurmuş mu çok merakla bekliyorum

10. huyuna

huyuna Forum Okuru

Salak salak konusmayin amk hadise evlenseydi gazetelere cikardi beyinsizler

11. Hadise evleniyor mu?

Hadise evleniyor mu? Forum Okuru

ünlü şarkıcı hadise evlenseydi
    gazetelerde çıkardı-_" :-D

Ünlü Sanatçı Hadise Miami de Evlendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En pahalı ünlü sanatçı kim?

En pahalı ünlü sanatçı kim?

TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Ünlüler bir program için bakın ne kadar ücret istiyorlar? TV programları ünlülerin ek gelir kaynağı halini aldı. Emrah ekrana çıkmak için 40 bin dolar isterken; Bülent Ersoy 5 ile 10 bin dolar arasında değişen ücretler talep ediyor.. Davet edildikleri televizyon programlarından para istemek, ünlüler arasında trend haline...
  2. ünlü sanatçıların saç modelleri

ünlü sanatçıların saç modelleri

sanatçıların saç modelleri kahkül saç modelleri sanatcı sanatçıların renkleri düz fön Sizin için çok önemli bir davete katılacaksınız ancak saçlarınızı nasıl yaptırmanız gerektiğine hala karar veremediniz. Hiç dert etmeyin, mutlaka size yakışan bir model bulacaksınız. Fikir edinmenize yardımcı olacak dünyaca ünlü yıldızların saç kesimlerini ve modellerini incelemeniz karar vermenize...
  3. ünlü sanatçıların dünü bugünü

ünlü sanatçıların dünü bugünü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ünlü Sanatçıların Gerçek Yaşları

Ünlü Sanatçıların Gerçek Yaşları

sanatçıların gerçek yaşları sanatçıların yaşları yaşı sanatcilarin yaslari sanatçılar kaç yaşında Bir çok hayran kitlesine sahip ünlüler ve güzellikleriyle baş döndüren ünlüler,hep 25 yada taş çatlasa 30'dan büyük değildir dediğimiz o ünlü kadınların gerçek yaşlarını öğrenince gözlerinize inanamıyacaksınız:D:D Yok artık ya!Diyeceğiniz yaşlarla o taş bebek kadınların gerçek yaşları:)Doğrusunu...
  5. Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

Ünlü Sanatçı Deniz Seki Nasıl Zayıfladığını Açıklıyor!

deniz seki nasıl zayıfladı, deniz seki nasıl kilo verdi, deniz sekinin zayıflama sırları Son dönemlerde yaşadığı skandal olayların yanısıra Deniz Seki çok zor günler geçirdi. Buna bir de aşırı aldığı kilolar da eklenince Seki, ister istemez psikolojik bir bunalım yaşadı. Bunun üzerine inanılmaz bir şekil de kilo vererek kısa sürede Deniz Seki zayıfladı ve gündeme verdiği kilolarla oturdu....

Sayfayı Paylaş