ünlü sanatçıların saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
ünlü sanatçıların saç modelleri
sanatçıların saç modelleri kahkül saç modelleri sanatcı sanatçıların renkleri düz fön
Sizin için çok önemli bir davete katılacaksınız ancak saçlarınızı nasıl yaptırmanız gerektiğine hala karar veremediniz. Hiç dert etmeyin, mutlaka size yakışan bir model bulacaksınız.

Fikir edinmenize yardımcı olacak dünyaca ünlü yıldızların saç kesimlerini ve modellerini incelemeniz karar vermenize yardımcı olabilir.

İşte Taylor Swift''in saç modeli.. Uzun saçlara sahip olan Taylor, saçlarında doğal buklelerle hareketlendirmeyi tercih etmiş. Saçlarınız uzunsa bu yıl birçok ünlünün tercihi olan bu modeli siz de tercih edebilirsiniz.
taylorswifts.jpg

Alicia Keys, düz fönlü uzun saçlarıyla oldukça havalı gözüküyor. Yanlardan katlar verilerek hareketlendirilmiş bu kesimle Alicia oldukça asi ve seksi bir görünüm elde etmiş.
aliciakeyss.jpg

Uzun
sarı saçları ve uzun kahkülü ile Carrie Underwoods harika görünüyor. Düz fönlü saçları tek kelimeyle kusursuz görünüyor. Saçlarınız Carrie''nin saçları kadar uzunsa, kahkül kestirerek saçlarınızın düz görüntüsünden kurtulabilirsiniz.
carrieunderwoods.jpg

Debbie Matenopoulos, uzun saçlarını hafif dalgalar verdirerek hareketlendirmek istemiş. Saçlarına röfle yaptırmayı tercih eden yıldızın saç rengi tesadüf değil anlaşılan.. Görünen o ki elbisesiyle de oldukça uyumlu..
debbiematenopouloss.jpg

Uzun saçlarda röfle çoğu zaman doğal durmaz ancak Debbie''nin saçları oldukça doğal görünüyor.

Fergie fotoğrafta olduğundan daha yaşlı ve yorgun gözükse de saçlarının ışıltısı onun bu durumunu biraz olsun düzeltiyor. Fergie saçlarına özel bir model verdirmemiş.
fergies.jpg

Doğal dalgaları ve şeklini koruyucu bir uygulama yaptırmış. Düz fönün ardından saç uçlarını hafifi hareketlendiren kıvrımlar verdirmiş.

Hayley Williams, en çekici kırmızı saçlara sahip diyebiliriz. Model ve saç rengi yüzüne oldukça yakışmış. Beyaz tenini ortaya çıkaran bu rengi korumak oldukça zor ancak mükemmel görünüyor öyle değil mi?
hayleywilliamss.jpg

Düz fön ve alına düşen simetrik kahküller süper olmuş.. Kaş rengi de saç rengi ile uyumlu.. Çoğu kadın bu ayrıntıyı gözden kaçırır ancak kaş ile saç rengi aynı olmalıdır..

Son dönemlerin en gözde oyuncularından Keira Knightley, doğal olarak görünmeyi tercih edenlerden..
keiraknightleys.jpg

Ortadan ayırdığı orta uzunluktaki saçlarını doğal buklelerle şekillendirmiş. O masum, çekici yüzüne de oldukça yakışmış..

Saçları çok kısa olanlar için de önerilerimiz var. Melinda Williams, Siyahla pırıltılı altın rengini saçlarına uygulatmış.
melindawilliamss.jpg

Alnına düşürülen kahkülleri geniş alnını kapatmış, dağınık olarak şekillendirilen saçlar tek düzelikten kurtulmuş.

Son dönemlerin gözde şarkıcısı Rihanna, Grammy ödül töreninde aynı saçı iki farklı şekilde kullandı. Törene ilk geldiğinde düz fönlü olsn saçları, tören bitiminde dalgalandırılmış ve yüzü daha çok ortaya çıkmıştı.
rihannas.jpg

İkisni de tercih edebilirsiniz. Düz ve karışık modelin Rihanna''yı daha seksi ve kadıns, dalgalı modelinse daha çocuksu gösterdiği aşikar öyle değil mi?

Cevap: ünlü sanatçıların saç modelleri

emeğine sağlık ancak ben en çok ebru cündübeyoğlunun saçlarını beğenirim
226kf.jpg

artık ünlülerin saç rengi ve modeli bayanlar tarafından tercih ediliyor ben mesela uzun bir süre victoria beckhamın saç kesimini kullandım ve fayette memnumdum. Bunun yanında rihannanın da saç modellerini çok beğeniyorum. Çok uzun sçlara sahip olmadığım için genelde orta boy yada kısa saçlı ünlülerin saç modellerini örnek alıyorum kendime;)

Geri