gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var ve evliliğe doğru gidiyorum

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim yani, olmaması tuhaf... Hatta, çok yakında nikah masasına oturabilirim. Kır düğünleri çok güzel olur mesela' dedi. KIZ ARKADAŞIM VAR
    Emrah Kelebek'e verdiği röportajda şunları söyledi:

"Aslında özellikle gizlenmiyorum. Kız arkadaşlarımla çıkıp eğleniyorum zaman zaman. Çok da dışarı çıkan biri değilim. Sporumu yaparım, yemek yiyeceksem yerim. Sabah çok erken uyanıyorum. Düzenli bir hayatım var. Geç yattığım zaman ertesi gün kendimi iyi hissetmiyorum. Ona göre besleniyorum. Güne iyi başlamalıyım. Bu arada hayatımda elbette birisi var. Genç ve sağlıklı bir erkeğim, olmaması tuhaf olur. Ama şu anda bunu açıklamak istemiyorum. Onun elinden tutup basının önüne çıkmak istemiyorsun... Bir yere gidersem ve fotoğraflanırsam inkar etmem. Yanımdaki insanın hayatını da düşünmek zorundayım. Onun üzülmesini asla istemem."

LAF OLSUN DİYE EVLENEMEM

Yaş 37’ye gelince, vakittir deniliyor. Annem de akrabalarım da "Hep bekar mı kalacaksın?" diyor. Evlilikten kaçmıyorum ama olmuyor işte. Laf olsun diye de evlenemem ki!

Acaba evlensem mi diye düşündüm ama "Yok, olmaz" dedim. Özgürlüğüme düşkün biriyim ben. İstediğim saatte istediğim yere giden, sporunu yapan, arkadaşlarıyla buluşan, turneye giden, 15-20 gün İstanbul’a gelmeyen, zamanlı zamansız çalışan, albüm zamanlarında üç ay stüdyoya kapanan biriyim. Bunu karşımdaki insana nasıl izah edeceğim? Benim de moralim bozulacak, onun da morali çok bozulacak. Bana, "Ne kadar daha spor yapacaksın, spor benden daha mı değerli?" diye sorulmamalı.

YAKINDA NİKA MASASINA OTURABİLİRİM

Elbette umudum var. Hatta, çok yakında bile nikáh masasına oturabilirim. Neden olmasın ki! Kısmet bu. Kır düğünleri çok güzel olur, severim. Çimenlerin üzerinde

Ünlü şarkıcı Emrah 'Hayatımda elbette biri var ve evliliğe doğru gidiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. içlerinde muhakkak beğeneceğiniz bir babet vardır elbet

içlerinde muhakkak beğeneceğiniz bir babet vardır elbet

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayat, Aşk ve Evlilik Üzerine Bir Kızılderili Söylemi

Hayat, Aşk ve Evlilik Üzerine Bir Kızılderili Söylemi

Cherokee kabilesinin yaslilarindan biri hayat, ask ve evlilik uzerine konusurken sunlari soyluyor: "Icimizde iki kurt var ve bunlarin arasinda da korkunc bir savaş.'''' Kurtlardan biri; korkuyu, ofkeyi, kiskancligi, pismanligi, acgozlulugu, kibiri, kendine acimayi, kuskunlugu, asagilik duygusunu, yalanlari, ustunluk taslamayi ve benciligi temsil ediyor. Digeri ise; zevki, huzuru,...
  3. ünlü birisinin ailesi ve çocuklugu hakkinda bir hayat hikayesi....

ünlü birisinin ailesi ve çocuklugu hakkinda bir hayat hikayesi....

İLGİNÇ BİR HAYAT HİKAYESİ Bu yazi oldukça unlu birisinin ailesi ve çocuklugu hakkinda. Annesi bir hemsirelik ogrencisiydi. Guzel degildi ama abartili makyaji ve açik kiyafetleri ile tum dikkatleri uzerine çekmeyi çok iyi biliyordu. Oldukça cilveli, flort etmeyi seven, dansa ve içkiye duskun biriydi. Babasi ise gezici satis elemanligi yapmaktaydi. Çekici bir adamdi. Degisik kentlerde kimisini...
  4. İşte Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey Kimdir Hayatı....

İşte Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey Kimdir Hayatı....

Lana Del Rey Kimdir Lana Del Rey Hayatı Başarılı şarkıcı Lana Del Rey kim olduğunu merak edenler ....Şimdilerde H&Min yeni yüzü olmaya hazırlanan Lana Del Rey başarısıyla ve şarkılarıyla kendini sevdirmeyi başarmış bir şarkıcı.... Bir anda parladı, şimdi herkes onu konuşuyor. Gerçek adı Elizabeth Grant’miş. Çok zengin bir ailenin kızıymış, işletme okuyacağına şarkıcı olmak...

Sayfayı Paylaş