gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlü şarkıcıya kadınlaramı erkeklerimi aşık oluyorsunuz diye soruldu.peki ya cevabı?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ÇİĞDEM ANAD BOMBA SORULARIYLA, FATİH ÜREK’İ TERLETTİ: “SİZ KADINLARA MI YOKSA ERKEKLERE Mİ AŞIK OLUYORSUNUZ?” PEKİ ÜREK’İN CEVABI NE OLDU?..

P { margin: 0px; } Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Çiğdem Anad, kadın erkek ilişkilerinin konuşulduğu sırada Fatih Ürek'e şöyle bir soru yöneltti: "Siz kadınlara mı aşık oluyorsunuz, erkeklere mi aşık oluyorsunuz?"
    "Ben daha kimseye aşık olamadım" yanıtını veren Ürek'e Anad'ın ikinci sorusu "Olsanız kadınlara mı aşık olursunuz, erkeklere mi?" şeklinde oldu.
    Fatih Ürek, "Çok beğendiğim hayran olduğum kadınlar var. Ama şöyle bir erkeğe çok aşık olduğum falan öyle bir şey inanın yaşamadım" diye konuştu.
    Anad, "Kadın aşık oldu mu?" şeklinde bir soru daha yöneltti. Ürek, "Çok hoş, beğenisine gitti. Yani ben o konuda biraz daha kendini disipline eden bir insanım. Yani çok uç şeylerde değilim" dedi.
    Fatih Ürek, Aysun Kayacı'nın aşık olunacak bir kız olduğunu belirtirken, "Gerçekten olamadım, keşke birisine aşık olsaydım" diyerek konuya noktayı koydu.

uçankuş.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    seni cok ilgilendiriyor sanki onun aşık olup olmaması :D

Ünlü şarkıcıya kadınlaramı erkeklerimi aşık oluyorsunuz diye soruldu.peki ya cevabı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor? Gizli kamera ıyla yapılan araştırma ortaya ilginç sonuçlar çıkardı... İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, erkekler, aşık olacakları kadınla ilk karşılaşmaları sırasında onun gözlerine ortalama 8.2 saniye boyunca bakıyorlar. Aynı erkeklerin, çekici bulmadıkları bir kadının gözlerine bakma süresi ise sadece 4.5 saniye. Archives of Sexual Behavior (Cinsel...
  2. ''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

zeynep beşerler zeynep beşerler haberleri zeynep beşerler 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kenan İmirzalıoğlu ile aşkı yıllar süren ancak sonunda ayrılan Zeynep Beşerler , Formsante dergisine bir röportaj verdi melekler . Arka Sokaklar dizisinde ki başarılı performansıyla izlediğimiz Zeynep Beşerler, verdiği röportajda ''Aşıkken çok şapşal oluyorum '' diyerek şaşırttı. Zeynep Beşerler...
  3. Dünyaca Ünlü Şarkıcılar

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar

Dünyaca Ünlü Şarkıcılar kimlerdir bana isimlerini listelermisiniz acaba?
  4. Fransızların En Ünlü Şarkıcılarının İsimleri

Fransızların En Ünlü Şarkıcılarının İsimleri

Fransızların Şarkıcıları Ünlü Ünlü Fransızların Şarkıcıları Sevgili melekler, bu sayfamızda Fransızların ünlü şarkıcıları kimler liste halinde sizlere sunuyoruz... Alizée Anne-Marie David Arletty Bob Azzam Frida Boccara Claire Pichet Dalida Emma Shapplin Léo Ferré France Gall Georges Brassens Gilbert Bécaud Henri Loevenbruck Corinne Hermès Jean Ferrat Serge Lama Enrico Macias Magali...
  5. Ünlü Şarkıcılar Bayramda Ne Kadar Kazanacaklar?

Ünlü Şarkıcılar Bayramda Ne Kadar Kazanacaklar?

ünlüler bayramda nerede, ünlülerin bayram programları, ünlülerin bayram ücretleri Sevgili melekler, Kurban Bayramı'nda y,ne ünlüler sahnelere çıkartma yapacak ve büyük meblağlarla çalışacakları bayram süresince iyi para kazanacaklar. Özellikle Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasıyla birlikte Antalya ve Kıbrıs'taki beş yıldızlı oteller, ünlü sanatçıların yer alacağı programlar nedeniyle...

Sayfayı Paylaş