gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ünlü Showmen Beyaz Zenci oldu...

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aref fotoğrafları zenci ünlüler Ünlü showmenlerden Beyaz zenci oldu arkadaşlar:D Resimleri gördüğünüzde eminim sizlerde çok şaşıracaksınız.46 dergisi için sarışın ve beyaz tenli olan Beyazıt Öztürk zenciye dönüşerek objektiflere poz verdi.
    Valla Beyaz'ı ne yalan diyeyim zenci olarak hiç beğenmedim şu anki hali gayet iyi ve makul bana göre.hahaha
    Beyaz sen iyi ki zenci olarak bu dünyaya gelmemişsin:D:D

[​IMG][​IMG]

Beyazıt Öztürk, nam-ı diğer Beyaz, yaratıcı yönetmenliğini Mehmet Turgut'un yaptığı 46 dergisi için siyah oldu.46 dergisi Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Deniz Akkaya ve Haluk Bilginer'den sonra Beyazıt Öztürk'ü kapağına taşıdı. Derginin Black (Siyah) konseptli yeni sayısı için siyahbir adam olan ünlü şovmen, röportajında da bu rengin hayatındaki yerini anlattı.

SadmiN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok tatlı olmuş benim hemşerim ya canım benim ya gözlere bak :) her haliyle seviyorum onu ben :):)

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    amanınnn beyaz noldu sana o maviş gözlerde nasıl pörtlemiş hahaha her haliylede bi sempatik oluyo canım

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Ünlü Showmen Beyaz Zenci oldu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zenci

zenci

Rüyada zenci görmek , orta yaşta ise durumunda acele bir değişikliğe; genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir. Rüyasında zenci gören kişi geçinebilmek için çok çalışması gerekir anlamındadır. Evin içinde zenci görmek uzun süredir sonuçlandıramadığınız bir işi bitireceğinize yorumlanır. Rüyada bir zenci görmek veya onunla...
  2. beyaz bir adamı zenci yapmak...

beyaz bir adamı zenci yapmak...

photoshopta zenci yapma photoshopta zenci yapmak photoshop yapmak photoshop yapma 1. Layer panelinde var olan layerin üzerinde sağ tuş yaparak duplicate layer diyoruz yada Menülerden LAyer/Duplicate Layer.Şimdi makyajlama yapacağımız yüzü seçmemiz lazım bunun için etkili bir yöntem olan Quick Mask Mode da düzenleme yapıcaz. Q ya basarak yada araç paletinin altında Edit in quick mask mode...
  3. Yeşilçam ünlüleri(siyah beyaz resimleri)

Yeşilçam ünlüleri(siyah beyaz resimleri)

yeşilçam ünlüleri yeşil cam ünlüleri eski yeşilçam ünlüler Hey gidi yıllar heeey hey! Fatma Girik Yıldız Kenter Sezen Aksu anne ve babasıyla birlikte Cihan Ünal Türkan Şoray ve Yağmur Müzeyyen Senar Sadri Alışık Kerem Alışık Çolpan İlhan Hülya Avşar Muazzez Abacı Mualla Özbek Ali Poyrazoğlu Oya Başar Fahri Korutürk, Zeki Müren, Fatma Girik, Nejat Uygur...
  4. siyah beyaz resimlerle ünlüler!

siyah beyaz resimlerle ünlüler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Ünlülerin Tercihi Beyaz Abiyeler

Ünlülerin Tercihi Beyaz Abiyeler

beyaz abiyeler ünlülerin beyaz abiyeleri Sevgili melekler, yaz aylarında kıyafetlerde en çok tercih edilen renk beyazdır. Beyazın asaleti ve sade güzelliği yazın pek çok kıyafette tercih etmemizi sağlar. Özellikle hafif bronzlaşmış bir tende beyaz kıyafetler çok hoş durur. Yaz gecesi davetlerinde de kullanılan beyaz renk, abiyelere de ayrı bir hava vermektedir. Dünyaca ünlü isimlerin yaz...

Sayfayı Paylaş